پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پایگاه اورژانس 115 شهیون افتتاح شد

دزمهراب:عصر امروز در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان، پایگاه اورژانس 115 شهیون در زمینی به مساحت 450 مترمربع با زیربنای 160 مترمربع و هزینه‌کرد 700 میلیون تومان، جنب روستای باغچه‌ بان این شهرستان افتتاح شد.

00

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این مراسم اظهار کرد: احداث پایگاه 115 در منطقه باغچه بان بسیار حیاتی است و بر اساس بیانیه آلماتی قزاقستان باید تا سال 2000 شعار بهداشت برای همه محقق می‌شد که در مناطق شمال دزفول تاکنون صورت نگرفته است.

یوسف پریداروی افزود: دهستان‌های شمال دزفول مانند احمد فداله، فداله عمران، دهستان سید محمود، سید ولی الدین، دره کاید و آر پناه از محروم‌ترین مناطق کشور هستند.

وی اضافه کرد: در بسیاری از این مناطق امکان اطلاع‌رسانی سریع و حتی خدمات سطح یک نیز وجود ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول بیان کرد: برای تهیه بی‌سیم ماهواره‌ای و اورژانس هوایی نیز گفت‌وگوهایی انجام شده که در آینده نزدیک منجر به نتیجه خواهد شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این مراسم عنوان کرد: طی دو سه سال گذشته توانسته‌ایم منطقه شمال دزفول را به‌عنوان یک منطقه فوق‌العاده محروم به وزارت راه معرفی کنیم.

عباس پاپی‌زاده گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، طی دو هفته آینده مراسم کلنگ‌زنی بیمارستان تامین اجتماعی دزفول انجام خواهد شد.

فارس

اخبار مرتبط