پرتاب سنگ به سمت ماشین های عبوری و درگیری با رانندگان مسیر دزفول-اهواز - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th نوامبر 2014 ساعت 7:54 ب.ظ | کد خبر: 23351  

رانندگان‌تاحل‌مشکل‌ازحمل‌مسافرخودداری‌ می کنند

 پرتاب سنگ به سمت ماشین های عبوری و درگیری با رانندگان مسیر دزفول-اهواز

رانندگان اتوبوس و سوارهای کرایه مسیر دزفول – اهواز، حل مشکلاتشان را خواستار خود گردیدند

تعدادی از رانندگان مستقر در ترمینال دزفول  مزاحمت ایجاد شده برای رانندگان در طول مسیر و در تقاطع چهار راه دزفول، شوش را مشکل اصلی خود بیان نمودند

اختلاف  پیش آمده بر سر حمل مسافر بین شرکت های مسافری دزفول و شوش موجب بروز این مشکل شده است.

مسوول انجمن صنفی سوارهای کرایه دزفول – اهواز در این رابطه گفت: از روز گذشته تعدادی در مسیر دزفول، اهواز و در تقاطع چهار راه شوش، به سمت خودروهای سواری و اتوبوسی که از دزفول عازم اهواز هستند سنگ پرتاب می کنند.

‘ غلامعلی کالک بر ‘  همچنین در ادامه  گفت : این افراد که از سوی یک شرکت مسافری ذی نفع تحریک شده اند به بهانه اینکه مسافران آنها توسط اتوبوس و سواری های کرایه دزفول جابه جا می شوند از روز گذشته مسیر را برای خودروهای حمل مسافر که از دزفول ، عازم اهواز هستند نا امن کرده اند.

کالک بر تصریح کرد : چند راننده از روز گذشته به سمت سواری ها و اتوبوس های حامل مسافر که از دزفول عازم اهواز هستند سنگ پرتاب کرده و شیشه یک خودرو را شکسته و با چند راننده نیز درگیر شده اند.

مسوول انجمن صنفی اتوبوس های مسافری مسیر دزفول، اهواز نیز در این رابطه  گفت: این مشکل از چندی پیش از طریق فرمانداری و نیروی انتظامی دزفول پیگیری شده اما اقدامی نشد.

‘ محمود پای بند’  همچنی گفت : با توجه به احتمال وقوع حادثه برای رانندگان و مسافران بر اثر پرتاب سنگ، رانندگان از صبح روز پنجشنبه تصمیم گرفتند تا حل این مشکل و برخورد با افراد خاطی از حمل مسافر امتناع کنند.

‘ احمد علیپور ‘ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول نیز در این رابطه  گفت:این مشکل از سوی فرمانداری در دست پیگیری است.

وی همچنین  افزود: برای حل این مشکل موضوع به طور مشترک با فرمانداری شوش در میان گذاشته شده تا هر چه سریعتر برطرف شود ضمن اینکه نماینده ای از سوی فرمانداری دزفول در محل ترمینال بزرگ این شهر مستقر شده است.

۴۷ دستگاه اتوبوس و ۹۰ دستگاه خودرو سواری حمل و جابه جایی مسافر بین شهرهای دزفول و اهواز را بر عهده دارند.دزفول در شمال خوزستان در ۱۳۰ کیلومتری اهواز مرکز این استان واقع است.

81404197-6105224

ایرنا

ارسال نظر

     


-->