پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پویش مردمی به استقبالتان می آییم

پویش مردمی به استقبالتان می آییم با حضور پررنگ مردم شریف و مومن دزفول آغاز به کار کرد.

به گزارش دزمهراب همزمان با نزدیک شدن ورود  38 شهید عزیز به شهرستان دزفول پویش مردمی به استقبالتان می آییم شروع به کار کرد.

به مناسبت تشییع پیکر مطهر این شهیدان که شنبه  94/05/17 از دانشگاه جندی شاپور  به سمت مصلی امام علی ع  انجام خواهد شد فضای مجازی هم متناسب با این رویداد حال و هوای خاصی به خود گرفت .
به این مناسبت فعالان فرهنگی  فضای مجازی در یک پویش مردمی با عنوان «به استقبالتان می آییم  » بار دیگردل های خودشان را با این شهیدان همراه کردند . در این اقدام زیبا هر یک از فعالان فرهنگی و هنرمند با طراحی پوسترها و ساخت کلیپ ها و سرودن شعرهایی در این زمینه فضای مجازی را همچون یک شهر برای استقبال از شهیدان آماده کردند تا هر یک به شیوه ی خود رسانه ای برای رساندن پیام آن دریادلان خط شکن باشند.

شما مخاطبان عزیز هم می توانید تصاویر و پوسترها ، کلیپ ها و اشعار  خود را برای ما بفرستید و در این پویش سهیم باشید تا این کارها در فضای مجازی و عمومی پخش گردند.

لطفا مطالب و اشعار و خاطرات و تصاویر و پوسترها و …. خود را از طریق قسمت نظرات همین پست و یا ارسال ایمیل به info@dezmehrab.ir و یا از طریق گروه های واتس اپ و اینستاگرام سایت دزمهراب ارسال نمایید، تا با نام خود در این پست به نمایش گذاشته شوند.

شماره واتس اپ جهت دریافت آثار شما :09163474616

IMG_20150805_010640

 

اخبار مرتبط