پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پیام اداره صنعت معدن و تجارت، صنعتگران و اصناف شهرستان دزفول برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش دزمهراب متن این پیام به شرح زیر است:
ملت عزیز، بصیر و پر استقامت ایران روز ۲۲ بهمن متحد و کوبنده به میدان می‌آید و در حرکتی ملی و انقلابی، بار دیگر توطئه دشمن را برای جدا کردن مردم از نظام و انقلاب، ناکام می‌سازد- مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
مردمانی که پای در زمین آلاله های سرخ گذارده اند و زیسته اند نیک می دانند که این سرزمین ارض مقدسی است که جای جایش بوستان پرطراوتی است که باخون شهدا آبیاری شده است. چنگ و دندان غاصب که لحظه ای برای دست درازی به این آب و خاک آرام ندارند وظیفه ملت مومن و شریف ایران را درپاسداشت خون شهداء و حفظ ناموس و کیان سرزمین یوسف زهرا، مهدی صاحب الزمان(عج) سنگین تر و دشوارتر می سازد. .
خداوند متعال را شاکریم در شرایطی سی و ششمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می داریم که ایران اسلامی با پیروی از رهنمودهای ارزشمند و حکیمانه سکاندار انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همت عالی مسئولان و هوشیاری ملت سرافزاز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.
اداره صنعت ، معدن و تجارت ، صنعتگران و اصناف شهرستان دزفول ضمن بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر از عموم مردم قدرشناس و مومن دزفول دعوت می کند تا مثل همیشه پرشور و باشکوه در مراسم راهپیمایی شرکت و توطئه دشمنان را خنثی نموده با آرمان های بلند نظام اسلامی و شهدا والا مقام تجدید پیمان نمایند.

اخبار مرتبط