پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پیام امام جمعه دزفول در پی رحلت عالم مجاهد حاج شیخ طعیمه سعد

به گزارش دزمهراب از پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه دزفول درپی رحلت حجت الاسلام والمسلمین شیخ طعیمه سعد(ره) از سوی نماینده ولی فقیه وامام جمعه دزفول  حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی قاضی پیام تسلیتی صادر شد در این پیام آمده است :

إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون

هر گاه عالمی فقیه بمیرد رخنه ای در اسلام ایجاد می شود که هیچ چیز نمی تواند آن را پر کند. رحلت عالم ربانی و مجاهد مخلص، ابوالشهیدین حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ طعیمه سعد را که عمر با برکت خویش را در تلاشی مستمر برای ترویج و پاسداری از معارف مکتب اهل بیت(ع) و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی گذراند تسلیت می گویم.

از شمار دو چشم یک تن کم           وز شمار خرد هزاران بیش

آن عالم عامل، سالیان متمادی در محراب و منبر و مدرس و اجتماع با قلم و بیان و سیره خویش معلم عقول و مهذب نفوس بود. مردم شریف خوزستان بویژه دزفول هرگز مجاهدت مستمر و طولانی آن بزرگوار را که از دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تا روزگار پر آزمون و دشوار دفاع مقدس و پس از آن ادامه داشت فراموش نمی کنند.

آن بزرگوار که از شخصیت های وجیه و مورد قبول عشایر غیور غرب در سطح خوزستان بود از تمام ظرفیت های خود برای خدمت به آنان و اصلاح ذات البین و پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب بهره می گرفت.

نوای گوشنواز و دلپذیر آن بزرگوار در جایگاه امامت موقت جمعه دزفول، خدمات ایشان در عرصه مختلف و همچنین هلال احمر شهرستان دزفول، احداث مساجد و ابنیه های مختلف در مناطق مختلف و حومه دزفول، تبعیت خالصانه ایشان از امام خمینی (ره) و امام خامنه ای و همراهی ایشان با مرحوم آیت الله قاضی (ره) بخشی از خدمات و سیره علمی و عملی آن بزرگوار است که فراموش نمی شود.

اینک که روح پاک آن روحانی انقلابی و مردمی، مهمان فرزندان شهیدش گردیده برای بیت شریف، فرزندان و بازماندگان معظم ایشان و شاگردان آن مرحوم، شکیبایی و استقامت و برای آن فقیه سعید علو درجات و همنشینی با اولیای الهی را درخواست می نمایم.

بی تردید مردم قدر شناس ما با شرکت در مراسم تجلیل از آن مرحوم که تجلیل از علم و جهاد و تقواست به وظیفه الهی خود عمل خواهند نمود.

سیدمحمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول

81726468-70106626

اخبار مرتبط