پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پیام رییس بنیاد شهید به مناسب چهارم خرداد

دزمهراب: رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به مناسبت فرارسیدن چهارم خرداد(روز مقاومت و پایداری)، مقاومت مردم دزفول را در برابر حملات موشکی ارتش بعث عراق، یکی از عرصه های نمایش صلابت و اقتدار مردم ایران دانست.

00

دزمهراب: در پیام رئیس بنیاد شهید آمده است: یکی دیگر از عرصه‌های نمایش ایمان، رشادت و صلابت و اقتدار مردم ایران را می‌توان در مقاومت مردم شهرستان دزفول در برابر حملات و موشک باران رژیم بعثی عراق در طول جنگ ایران و عراق اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهیدی محلاتی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید به مناسبت روز مقاومت و پایداری، روز دزفول پیامی صادر کرده است.
متن این پیام به شرح زیر است:
«مردم شهر دزفول یکی از بهترین امتحان‌های دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را در تاریخ به یادگار گذاشتند و قهرمانی ماندگاری را به ثبت رساندند و این اثر شگفت‌آور نتیجه رسوخ و نفوذ ایمان انقلابی تا اعماق روح و جان این مردم است.»
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)
یکی دیگر از عرصه‌های نمایش ایمان، رشادت و صلابت و اقتدار مردم ایران را می‌توان در مقاومت مردم شهرستان دزفول در برابر حملات و موشک باران رژیم بعثی عراق در طول جنگ ایران و عراق اشاره کرد. مردمی که با ثبات قدم و عشق به ولایت و میهن با ازخودگذشتگی و ایثار در برابر دشمن بعثی ایستادگی نمودند تا سرانجام به پیروزی رسیدند و خوشحالی را برای خود و نظام و ملت شریف رقم زدند.
درود بر تمامی آنان که با نثار جان و مال خویش برای این شهرستان و ایران اسلامی افتخار آفریدند. یاد تمامی شهدای گران‌قدر به ویژه شهدای معزز مقاومت دزفول را گرامی می‌دارم و برای تمامی جانبازان، آزادگان و خانواده‌های معظم آنان آرزوی توفیق و سلامت دارم

 

 

موج

اخبار مرتبط