پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

چاپ کتاب “نمی از دریا” اثر یک نویسنده دزفولی

Untitlegaed-1

توزیع کتاب ارزشمند “نمی از دریا” تألیف نویسنده نام آشنای خوزستانی “دکتر علیرضا مخبر دزفولی” از سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در کتابفروشی معراج در دزفول واقع در خیابان بهشتی نبش شریعتی آغاز گردید.
این کتاب در ۲۰۸ صفحه با قلمی بسیارروان و جذاب همراه با تصاویر و مطالب بسیار متنوع تاریخی ،ادبی و پیرامون سفر معنوی عمره مفرده به رشته تحریر درآمده است.شیوه بی تکلف نگارش مطالب کتاب به شکلی است که با خواندن حتی صرفا بخش خاطرات و سفرنامه کتاب، اطلاعات کامل و بسیار ذی قیمتی در اختیار خواننده قرار می گیرد و در عین حال خواننده احساس خستگی نمی کند.
آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز در تقریظی بر این کتاب نوشته اند:”نویسنده محترم این کتاب فرزند عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عباس مخبر دزفولی جوانی فرهیخته از بیت علم و روحانیت ،منسوب به یکی از علمای مشهور خوزستان است.وی از جایگاهی درخور از نظر تحصیلات دانشگاهی،تعهدی مقبول،مدیریتی موفق در عرصه های فرهنگی و دانشگاهی (دو بار کسب عنوان ارزنده معاون فرهنگی و اجتماعی اول دانشگاه های کشور)،سوابقی درخشان در نویسندگی و قلم زدن در روزنامه های کشوری ،فکری جوال و مبتکر و ذوقی سالم برخوردار است.
در مجموع این اثر می تواند منبعی مناسب باشد برای کسانی که اولین بار توفیق سفر روحانی عمره مفرده را می یابند،مخصوصا برای قشر جوان و دانشجویان عزیزی که جهت کسب معرفت بیشتر احساس عطش می کنند. “گفتنی است این کتاب حاوی بخشی بسیار ارزشمند شامل پاسخگوئی به شبهات وهابیت است.این کتاب در ۵۰۰۰ هزر نسخه توسط انتشارات نسیم حیات در قم به چاپ رسیده است و مورد استقبال وسیع دانشگاه های کشور قرار گرفته است به نحوی که در فاصله ی سه ماه از توزیع به چاپ دوم رفته است.برای این نویسنده همشهری آرزوی توفیق بیشتر داریم.

اخبار مرتبط