کارمندان بسیجی الگوی خدمت و تلاش جهادی هستند/ در حاشیه بازدید از پایگاه های ادارات دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
23rd، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd دسامبر 2014 ساعت 11:59 ب.ظ | کد خبر: 24452  

مسئول بسیج کارمندی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان:کارمندان بسیجی الگوی خدمت و تلاش جهادی هستند
مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان،کارمندان بسیجی را الگوی خدمت و تلاش جهادی عنوان کرد و افزود: بسیج رکن قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارشدزمهراب  ، به نقل ازروابط عمومی حوزه بسیج ادارات دزفول، مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان درحاشیه بازدید ازپایگاه های بسیج ادارات این شهرستان افزود: مجاهدت درعمق بخشی و غنی سازی برنامه های ابلاغی پایگاه های بسیج ادارات تحقق بخش مدیریت جهادی است.
احمد حاتمی با بیان این که پایگاه های بسیج ادارات تسهیل کننده مرام خدمتگزاری در ادارات هستند اظهار کرد:یکی از وظایف اصلی اعضای پایگاه های مقاومت بسیج ادارات ترویج روحیه جهادی و مدیریت جهادی است.
وی با بیان وظایف ادارات نسبت به ارباب رجوع گفت: وظیفه ادارات پاسخگویی به مطالبات مردم است که ولی نعمتان ما هستند، از این رو پایگاه های مقاومت بسیج ادارات باید در تکریم ارباب رجوع پیشقدم باشند تا میزان رضایتمندی مردم روزافزون باشد.
مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان بااشاره به اینکه بسیجیان سربازان و حافظان واقعی انقلاب اسلامی هستند، گفت: بسیج حامی مدیران اجرایی شهرستان در رفع مشکلات موجود و بانی برون رفت از تنگناهاست.
وی با اشاره به ارج نهادن و احترام به مردمی که جهت انجام امور اداری خود به هر یک از دوایر مراجعه می کنند، اضافه کرد: یکدلی، همکاری صمیمانه، صداقت، تلاش، پشتکار و توکل به خدا را عامل موفقیت دانست و از کارکنان اداره خواست با این خصوصیات پیگیر امور باشند.
مسئول حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول نیزدراین بازدید گفت: همه ما باید بسیجی فکر کنیم و بسیجی کار و خدمت نماییم.
سید عزیزاله پژوهیده با تاکید بر انجام کار جهادی در دستگاه ها و ادارات، تصریح کرد: کار جهادی به این معناست که کار امروز را به فردا واگذار نکنیم.
وی درپایان در جهت تحقق حقوق شهروندی گفت: می بایست مسئولین گرامی تذکرات لازم را به ادارات گوش زد کنند.

ارسال نظر

     


-->