کاروان کتاب در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
18th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th نوامبر 2014 ساعت 3:19 ب.ظ | کد خبر: 22944  

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ، کاروان کتاب روز دوشنبه در شهر چغامیش دزفول به حرکت در آمد.

81389965-6082489

به گزارش ایرنا رییس اداره کتابخانه های عمومی دزفول هدف از راه اندازی کاروان کتاب را تشویق کودکان به مطالعه عنوان کرد و افزود:این کاروان که برای نخستین بار در دزفول راه اندازی شده با استقبال خانواده ها و کودکان روبرو شد.

‘ فروزان مهرانپور’ افزود:کاروان کتاب که روز سه شنبه نیز در بخش شهیون دزفول به حرکت در می آید اقدام به توزیع رایگان کتاب بین دانش آموزان و کودکان می نماید.

در آیین راه اندازی کاروان کتاب در دزفول که با حضور مسوولان محلی ،دانش آموزان و والدین دانش آموزان در دبستان پگاه و دبیرستان ۱۵ خرداد شهر چغامیش برگزار شد مسوولان محلی برای دانش آموزان کتابخوانی و قصه خوانی کردند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول همچنین از توزیع کتاب بین رانندگان تاکسی خبر داد و گفت:این اقدام به منظور استفاده حداکثری و مفید از زمان و تشویق مسافران و رانندگان تاکسی به مطالعه صورت گرفت.

وی افزود:با توجه به جابجایی شمار زیادی از شهروندان به وسیله تاکسی ، فراهم کردن امکان دسترسی مسافران به کتاب نقش مهمی در گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه دارد.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جمعی از پرسنل پایگاه چهارم شکاری دزفول با حضور در کتابخانه عمومی رودبند از بخش های مختلف این کتابخانه دیدن کرده و با روش های صحیح مطالعه آشنا شدند.

ارسال نظر

     


-->