پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

کتابخانه تخصصی و استودیوی ضبط برنامه بنیاد مهدویت دزفول افتتاح شد

دزمهراب : کتابخانه تخصصی این بنیاد با ۹۰۰ عنوان وبا موضوع مهدویت با همکاری خیرین ونیز مادر شهید جاوید الاثر ” عبدالمجید فتحی ” در محل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و نخستین استودیوی ضبط برنامه های مذهبی وفرهنگی بنیاد دزفول دراستان خوزستان با امکانات وتجهیزات فنی بهره برداری شد.

به گزارش دزمهراب از واحد اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان دزفول – کتابخانه تخصصی این بنیاد با ۹۰۰ عنوان کتاب وبا موضوع مهدویت با همکاری خیرین ونیز مادر شهید جاوید الاثر ” عبدالمجید فتحی ” در محل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) واقع در مصلای امام علی (ع) دزفول آماده حضورعلاقمندان به فرهنگ کتاب ودانش پژوهان در مباحث مهدویت است.

همچنین از نخستین استودیوی ضبط برنامه های مذهبی وفرهنگی بنیاد مهدویت دزفول دراستان خوزستان با امکانات وتجهیزات فنی بهره برداری شد.

با راه اندازی این استودیو امکان ضبط برنامه های کارشناسی شده و تولید برنامه برای پشتیانی ازمراکز رادیویی در استان خوزستان وحتی کشور و نیز فضاهای مجازی فراهم گردید

همچنین این امکان رسانه ای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول بستر مناسبی را برای ثبت وضبط مباحث دینی وفرهنگی توسط علما ، فضلا ،استادان ، نخبگان و فرهیختگان ، قاریان قرآن ، مداحان وشاعران اهل بیت علیهم السلام و… را فراهم می آورد.

در مراسم افتتاح این دو طرح جدید حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی امام جمعه دزفول گفت: امروز در سالروز اقامه اولین نماز جمعه با حضور مهندس رحیمی مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان، مسئولین و اعضای شورای اداری شاهد افتتاح استودیو ضبط برنامه در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان دزفول و در مکان مصلای دزفول که به نوبه خود منحصر به فرد می باشد، هستیم.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: کتابخانه تخصصی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و استودیو ضبط برنامه که در مصلی و زیر نظر بنیاد فرهنگی مهدویت شروع به کار نموده در استان بی نظیر و اولین مرکز در کشور می باشد که دارای استودیو ضبط برنامه می باشد و از این جهت در کشور پیشگام است.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی رییس سازمان تبلیغات دزفول ضمن گرامیداشت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران و گرامیداشت یاد و خاطره همه کسانی که در این عرصه خدمت کرده اند گفت: از همه دست اندرکاران راه اندازی مرکز ضبط برنامه های مهدوی که توسط این بنیاد ترتیب داده شده است تقدیر و تشکر می نمایم.

بنیاد مهدویت دزفول

اخبار مرتبط