پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

کشف جنازه جوان 18 ساله در رود دز

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول : جازه جوان 18 ساله شوشتري کشف شد.

وي در اين باره گفت : جوان 18 ساله شوشتري که چند روز پيش بر اثر سقوط از روي پل شريعتي دزفول (پل جديد) درون رودخانه دز جان خود را از دست داده بود دقايقي پيش توسط آتش نشانان کشف و از درون رودخانه بيرون کشيده شد.

مهندس معظم فر (مديرعامل سازمان) در گفتگو با حبرنگار ما گفت: پس از تلاش بسيار از سوي سازمان آتش نشاني مبني بر گشت زني و غواصي در رودخانه دز جهت پيدا کردن جنازه اين جوان و بي نتيجه ماندن عمليات جستجو؛ دقايقي پيش توسط پايس آگاهي دزفول خبر روئيت جنازه در آبهاي زاويه مشعلي از روستاهاي توابع بخش مرکزي دزفول که در 14 کيلومتري اين شهر واقع شده است  به اين سازمان گزارش شد.

وي افزود: بلافاصله ستاد فرماندهي عمليات اکيپي از امدادگران 125 را به محل گزارش شده اعزام و جنازه کشف شده را از درون رودخانه بيرون آورده و به سردخانه سازمان آرامستانهاي دزفول منتقل نمودند.

عبدالحسين معظم فر ضمن تشکر از زحمات کليه پرسنل سازمان آتش نشاني و گروه غواصي بازنشسته سازمان که در اين مهم ما را ياري نموده اند، با خانواده متوفي ابراز همدردي کرد و از خداوند منان براي آنمرحوم غفران واسعه الهي و براي بازماندگان صبر و شکيبايي را خواستار شد.

اخبار مرتبط