پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

کنسرت رضا صادقی در دزفول برگزار شد

به گزارش دزمهراب بالاخره پس از اختلاف نظرهای فراوان نسبت به برگزاری کنسرت، یکشنبه شب این برنامه با حضور حدود هزار نفر از مردم دزفول و شهرهای اطراف در سالن شهید مجدیان دزفول برگزار گردید.

دزمهراب-کنسرت-رضا-صادقی-در-دزفول-6-1024x768

پلیس راهنمایی و رانندگی و نیز نیروی انتظامی از چندین خیابان مانده به محل برگزاری با تعداد بالا حضوری فعال داشتند.

ماشین های آتش نشانی، آمبولانس، امداد برق و جرثقیل در ورودی سالن مستقر شده بودند.

با توجه به اینکه فقط یک درب را برای ورودی تدارک دیده بودند و مردم از ساعتی قبل از زمان اعلام شده در حال ورود به سالن بودند ولی به دلیل ازدحام زیاد افراد، تا حدود ساعت نه و چهل و پنج در حال ورود بودند که همین امر باعث شد با چهل و پنج دقیقه تأخیر برنامه آغاز شود.

در سالن بنر هایی با مضمون رهبری، شهداء و حفظ حجاب نصب شده بود. تعدادی کولر یخچالی نیز نصب شده بود، ولی با توجه به جمعیت بالا جوابگو نبودند.

تقریباً تمام صندلی های سالن به جز چند ردیف آخر پر شده بودند به علاوه اینکه جمعیتی نیز در روی سکوهای سالن نشسته بودند.

در این برنامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد آقای سعادتی فرد و تعدادی از افراد شورا شهر از جمله آقایان جاموسی ، سرافراز و دوایی فر و تعدادی از مسئولین شهری و جامعه هنری شهر حضور داشتند.

دزمهراب-کنسرت-رضا-صادقی-در-دزفول-10-1024x768

صندلی های سالن به صورتی منظم چیده و شماره هایی بر روی آنها قرار گرفته بود. نحوه نشستن در سالن نیز به صورت خانوادگی بود.

در ابتدا سرود جمهوری اسلامی پخش و همگان به احترام قیام کردند، سپس آقای مدنی ضمن خوش آمدگویی نکاتی را به سمع و نظر حاضرین در سالن رساند.

چراغ های سالن خاموش و نورافکن های رنگی روشن شده و گروه مشکی پوشان متشکل از مرتضی کریمی نوازنده عود، پویا نیکپور نوازنده کیبورد، حسین شریفی نوازنده ترومبون، فاضل پیش نوازنده گیتار الکتریک، آرش مقدم نوازنده درامز، عمید بنکدار گیتار باس و ناصر رحیمی نوازنده پرکاشن با تشویق مردم به روی سن رفتند.

بعد از چند دقیقه که گروه آماده شده بودند، شروع به زدن آهنگ همیشگی گروه خود که همزمان رضا صادقی از درب وارد و با استفاده از آسانسور بالابر که تهیه دیده بودند به روی سن رفت، حاضرین در سالن با دیدن رضا صادقی هر چه در توان داشتند با دست های خود از وی استقبال کردند.

بعد از خوانده شدن اولین آهنگ، رضا صادقی گفت: اوج افتخارم هست که دزفول هستم. مردم و مسئولین ما این قدر خودشان حرمت را به خوبی متوجه میشوند پس به افتخار این تعامل بین مسئولین برای اجرای این کنسرت تشویقشان بکنید.

این خواننده مشهور جنوبی با بیان اینکه ما به حرمت آنهایی است که جان دادند تا ما جان بگیریم یادی از شهدا و جانبازان کرد و گفت: آنها بودند که جان دادند تا ما جان بگیریم اما باید یادی هم از بابک بیات، ناصر عبدالهی و مرتضی پاشایی کرد البته یاد پدر و مادران چرا که بهتر از من می‌دانید که هر جمع ایرانی حرمت بیشتری می‌گیرد که اگر حضور ریش سفید و گیس سفیدی چون پدر و مادر در آن باشد.

دزمهراب-کنسرت-رضا-صادقی-در-دزفول-3-1024x768

وی ادامه داد: خیلی خیلی خوشحالم که در مبعث رسول اخلاق در جمع شما هستم پس دوست دارم به افتخار پررنگ شدن تمام خاطرات خوب یک صلوات بلند بفرستید.

رضا صادقی همچنین گفت: به احترام همه ی آنهایی که نام بردم شهداء جانبازان پدرها مادرها و تمام مردم عزیز دزفول از سر جای خود بلند شوید و ده ثانیه تشویق کنید.

در این برنامه تعدادی از اثرهای خود ها را به صورت همخوانی افراد سالن اجرا کرد.

اکثر کارهایی که اجر کرد بیشتر مضمون عاشقانه و آرامی داشت به غیر از آهنگ قدیمی مشکی رنگ عشقه که با همخوانی صورت گرفت. با اجرای این آهنگ کار مسئولین حراست سالن برای جلوگیری از حرکات موزون تعداد اندکی از حاضرین مقداری سخت شد به نحوی که خود آقایان جاموسی و سعادتی از حرکات این افراد بسیار کم در سالن جلوگیری کردند.

رضا صادقی در بین آهنگ هایی که اجرا میکرد صحبت هایی کوتاه هم می کرد از جمله تشویق استقلالی ها و پرسپولیسی ها به صورت جداگانه و تشویق مشکی ها، و نیز خندیدن ها حلال و ایرانی، گفتن حدیثی در خصوص خوش اخلاقی.

بعد از حدود سی دقیقه که رضا صادقی بلند شده اجرا میکرد بر روی صندلی نشست و ادامه برنامه داد.

 

در این کنسرت علاوه بر تمام تشویق هایی که همزمان با اجرای کار و بعد از آن انجام شد، دو صلوات نیز در برنامه نیز فرستاده شد.

این برنامه تقریباً یک ساعت ربع به طول انجامید و با اتمام خواندن آهنگ آخر بلافاصله رضا صادقی از سالن خارج و گروه او نیز دقایقی بعد سالن را ترک کردند.

اخبار مرتبط