13th، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 13 th آوریل 2014 ساعت 1:50 ق.ظ | کد خبر: 13372  

سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی ” صبح پنج شنبه به همت پایگاه ۴ شکاری شهرستان دزفول و با حضور مسئولین شهرستان ، نیروهای نظامی و انتظامی در مسجد جامع دزفول برگزار شد. yadvare.sayadshirazi00003-176x132

“نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دزفول “با گرامیداشت یاد و خاطره ی این شهید والامقام گفت: شهید صیاد شیرازی نمادی از صدها فرمانده و امیر ارتش جمهوری اسلامی ایران است که خصوصیات ویژه اخلاقی این بزرگ مرد می تواند الگویی برای سایرین باشد.

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” با اشاره به فرازهایی از وصیت نامه سپهبد صیاد شیرازی تصریح کرد: وی مظهر اخلاص ،ایمان و عبودیت در برابر خدای متعال، و سمبل عشق و علاقه به شهادت است که حتی ایمانش را ناشی از عنایت و توجه حق لایزال به خود می داند .

ایشان  پیروی از راه شهدا را در برهه کنونی ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: شاه بیت وصیت نامه شهدا دفاع از ولایت است و در زمانی که دشمن قصد مقابله با ارزشها،انقلاب ،امام و رهبری کشور ما را دارد فقط با خط مشی شهدا می توان با آنان مقابله کرد.

“رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول ” با تشریح اهداف دشمنان از اقدامات اخیر و صدور قطع نامه توسط کشورهای اروپایی برای ایران خاطرنشان کرد:غربیها می خواهند به بهانه حقوق بشر و با علم به نبود بعضی از مسائل در فرهنگ و دین ما ، ایران را وادار به عقب نشینی از ارزشهای خود کنند که در صورت کوتاه آمدن دولتمردان ما ،آنان باز هم پا را فراتر خواهند نهاد.

“قاضی دزفولی”افزود:اگر شهدا  و صیاد شیرازی ها بودند در مقابل این هجمه و نفوذ ایستاده و اجازه نمی دادند که دست آوردهای خونین انقلاب اسلامی بر باد رفته و دوباره غربیها در کشور ما رخنه کرده و جای پا باز کنند.

“رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول” با اشاره به منویات مقام عظمای رهبری(مدظلله العالی) و نامگذاری سال ۹۳ توسط ایشان با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تصریح کرد:رهبری با شناخت و تحلیلی دقیق سال ۹۳ را با رویکرد فرهنگی نام نهاده تا ما از رخنه و هجمه فرهنگی دشمنان مواظبت نموده و در برابر توطئه های آنان برای انقلاب و ارزشهای کشور اسلامی خود محکم بایستیم.

yadvare.sayadshirazi00002yadvare.sayadshirazi00003yadvare.sayadshirazi00001

ارسال نظر

     


-->