پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

یادوراه سردار شهید سوداگر و شهدای مسجد میثم تمار+تصاویر

به گزارش دزمهراب یادواره سردار سرلشکر شهید دکتر حاج احمد سوداگر و شهدای مسجد میثم تمار(ع) دزفول شامگاه پنجشنبه با حضور خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور دزفول در سالن ایثار برگزار گردید.

دزمهراب-یادواره شهید سوداگر4

در این مراسم ابتدا قاری برجسته آقای عالمشاه با صوت بسیار زیبا خود محفل را با عطر قرآن دل انگیز و سپس آقای مرتضی آل کثیر شاعر و سروده سرای خوزستانی به قرائت اشعاری در باب شهدا و حضرت زینب کبری(س) پرداختند.

دزمهراب-یادواره شهید سوداگر9

در ادامه این آیین سه تن از همرزمان و هم سنگری های سردار شهید حاج احمد سوداگر به همراه هم به روی صحنه آمدند و آقای کاج به بیان زندگی نامه ی این شهید بزرگوار پرداخت و آقایان بی باک و پورمهدی خاطراتی از رشادتها و همچنین نحوه ی قطع پای سردار در عملیات شناسایی و نیز خاطره ایی از زبان حاج احمد به سمع حضار در سالن رساندند.

دزمهراب-یادواره شهید سوداگر6دزمهراب-یادواره شهید سوداگر5

خواننده جوان دزفولی آقای سید مهدی ضامنی آهنگی را ویژه سردار شهید دکتر سوداگر آماده کرده بودند که در این مراسم از این قطعه هنری بسیار زیبا رونمایی کردند.

دزمهراب-یادواره شهید سوداگر8دزمهراب-یادواره شهید سوداگر2

پخش کلیپ ویژه شهدای مسجد میثم تمار(ع) و نیز کلیپی در خصوص زندگی سرلشگر شهید حاج احمد سوداگر از بخش های دیگر این مراسم بود.

دزمهراب-یادواره شهید سوداگر1

در پایان این مراسم از آقایان حاج محمد ملک پور و حاج حمید فیروز فر که در دوران انقلاب و نیز دفاع مقدس حضور داشته اند و اکنون از هیئت امنا مسجد میثم تمار می باشند تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

دزمهراب-یادواره شهید سوداگر7دزمهراب-یادواره شهید سوداگر3

اخبار مرتبط