21st، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st اکتبر 2013 ساعت 3:53 ب.ظ | کد خبر: 8249  

80868511-5037842

سرپرست اداره امور عشایر دزفول از اتمام پروژه های آبرسانی به خانوارهای عشایری منطقه دره کاید از مناطق سخت گذر این شهرستان خبر داد و گفت:با اجرای این طرح ها یکصد خانوار عشایری از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

ˈمحسن پور فرخی ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به محرومیت زیاد منطقه دره کاید یکی از دور افتاده ترین مناطق عشایری شهرستان دزفول افزود: پروژه های آبرسانی به این منطقه در راستای ساماندهی عشایر و رفع محرومیت مناطق سخت گذر کوهستانی دزفول اجرا شد.

وی محل تامین اعتبار پروژه های مذکور را از محل اعتبارات خشکسالی عنوان کرد و گفت: این پروژه ها شامل بهسازی مظهر چشمه، احداث منبع ذخیره آب سه متر مکعبی و کارگذاری هشت کیلومتر لوله فلزی گالوانیزه می باشد.

سرپرست اداره امور عشایر دزفول، برخورداری عشایر از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی را از اولویت های این اداره دانست و افزود: در سالهای گذشته تلاش زیادی برای خدمات رسانی به مناطق عشایری دزفول صورت گرفته است.

وی شهرستان دزفول را یکی از مهمترین مناطق عشایری استان خوزستان معرفی کرد و اظهار داشت: این شهرستان ظرفیت زیادی برای رشد و توسعه دامپروری دارد.

پورفرخی بر توسعه زیر ساخت ها در مناطق سخت گذر دزفول در راستای خدمات رسانی به عشایر و ساکنان این مناطق تاکید کرد.

ارسال نظر

     


-->