پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

۸۵ درصد پروژه‌های مسکن مهر دزفول امسال به بهره‌برداری می‌رسد

دزمهراب : فرماندار دزفول گفت: با همکاری‌های بین بخشی موجود در شهرستان تا پایان امسال ۸۵ درصد پروژه‌های مرتبط با مسکن مهر در دزفول به بهره برداری می‌رسد.

مسکن مهر دزفول

به گزارش دزمهراب به نقل از  تسنیم احبیب‌الله آصفی امروز در نشست خبری اظهار داشت: دزفول با توجه به ظرفیت گسترده اقتصادی و طبیعی نیازمند توجه مناسب در توسعه شاخص های مختلف خود در رفع نیازمندی ها ‌و رفع محرومیت موجود است.

وی در ادامه گفت: فرمانداری ناتوان از تبیین  خدمات دولت به دزفول نبوده اما با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات، مصادره اقدامات و خدمات دولت به نفع کاندیدهای خاص بی اخلاقی انتخاباتی بوده که بدون شک به مراجع قانونی این تخلفات اعلام خواهد شد و صدا و سیما در پخش برنامه های خود از مرکز خوزستان به این موضوع توجه داشته باشد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول عنوان کرد : پیشرفت مسکن مهر دزفول در استان خوب بوده و پیش بینی می‌شود با همکاری بخش های مختلف اجرایی تا پایان امسال ییش از 85 درصد پروژه های مرتبط با مسکن مهر، تحویل متقاضیان آن در شهرستان می‌شود.

وی همچنین  افزود: با پیگیری های صورت گرفته اقدامات گسترده ای در زمینه رونق اقتصادی شهرستان وافزایش بستر تولید در دزفول آغاز شده است که این امر زمینه توسعه شهرستان در بخش های مختلف فراهم می‌کند.

آصفی در ادامه  بیان کرد: اجرای دو طرح نیروگاه سیکل ترکیبی با اعتبار 12 هزار میلیارد ریال در دو زمین به ابعاد 50 و 80 هکتار از جمله طرح های صنعتی بزرگ در دزفول است که با پیگیری های انجام شده به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی آن خواهیم بود.

وی گفت: طرح کارخانه قند دزفول با اعتبار 8500 میلیارد ریال نیز در شهرستان پس از رفع مشکلات مربوط به آغاز ساخت آن، اجرایی خواهد شد.

فرماندار ویژه دزفول عنوان کرد: طرح فولاد دزفول با پیشرفت 50 درصد نیز از جمله طرح های بزرگ اجرا شده در دزفول در زمینه اقتصادی و عمران شهرستان هست که با رفع مشکلات آن به زودی شاهد تکمیل آن خواهیم بود.

وی گفت : با پیگیری های به عمل آمده و جلسات متعدد با سرمایه گذاران طرح احداث پالایشگاه دزفول به جدیت دنبال خواهد شد.

آصفی همچنین  بیان کرد: با همکاری های به عمل آمده طرح های اجرا شده بنیاد برکت در شهرستان از رشد قابل ملاحضه ای برخوردار شده است و آغاز ساخت 14 مسجد در بخش های محروم و دور افتاده دزفول در دستور کار قرار گرفته است.

وی در پایان گفت: دزفول با پیگیری های به عمل آمده از بالاترین میزان جذب سرمایه گذاری در کشور برخوردار شده است که این امر زمینه رشد و گسترش عمران و توسعه شهرستان را در بخش های مختلف فراهم خواهد کرد‌.

اخبار مرتبط