15th، ژوئن 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th ژوئن 2014 ساعت 3:09 ب.ظ | کد خبر: 16533  

به گزارش پایگاه خبری دز مهراب، شنبه شب مورخ 24 خرداد 1393 ، شهروندان دزفولی در محل پارک دولت شاهد حضور گروه فرهنگی میقات ظهور از تهران بودند. این گروه با همکاری سپاه دزفول برنامه ی خود را در فضای سبز پارک برای عموم مردم اجرا کردند. برنامه ای که اجرای آن به دست دو روحانی و مخاطبش جوانان، نوجوانان و کودکان حاضر در پارک بود. لحن صمیمانه ی این دو طلبه ی مردمی عموم مردم حاضر در پارک را مجذوب خود کرده بود، به گونه ای که فضایی همچون یک هیئت مذهبی را در آنجا با ارمغان آورده بود و مخاطبین مشتاقانه ادامه ی سخنانشان را دنبال می کردند.

در پایان نیز با اجرای یک جنگ و با دعوت از کودکان همراه بود که به صورت یک مسابقه انجام شد.

اما آنچه که ارزش اجرای این برنامه را دو چندان کرده بود، استقبال جوانان حاضر در پارک، با پوشش ها و سلایق مختلف از این دو روحانی بود.

در ادامه توضیحات حجه الاسلام والمسلمین محمد تقی وکیل پور، یکی از این دو روحانی خوش اخلاق و جذاب در مورد جبهه ی فرهنگی میقات ظهور:

«جبهه ی فرهنگی میقات ظهور از تهران کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر به سفر های استانی مشغول است. به طوری که در شهر هایی همچون اهواز، خرم آباد، قم و … حضور پیدا کرده ایم. فردا نیز عازم ماهشهر هستیم. هدف از اجرای این برنامه ها لبیک گفتن به شعار عزم ملی و مدیریت جهادی است.

برنامه ی ما به این گونه است که صبح ها برای نیرو های فرهنگی آن منطقه و شب ها با حضور در پارک ها یا سایر اماکن عمومی به اجرای برنامه می پردازیم.»

ایشان با اشاره به این که « ما در محل هایی حضور پیدا می کنیم که از طلاب فراری هستند»، افزودند: ما می خواهیم ثابت کنیم که مردم از روحانیت جدا نیستند.»

این عضو جبهه ی فرهنگی میقات ظهور در ادامه با بیان این که « ما این برنامه ها را با کمترین هزینه اجرا می کنیم» خطاب به نیرو های مذهبی گفتند: « بچه مذهبی ها در خوابند. ما این برنامه را با کمترین امکانات شروع کردیم، گاهی موسیقی متن را با گوشی تلفن همراه پخش می کردیم و از یک بلند گوی شارژی معمولی استفاده می کردیم. بهانه نیاورید و از زیر کار فرار نکنید.»

گفتنی است که این طلبه ی مردمی در حالی با خبر نگار پایگاه خبری دز مهراب مصاحبه می کرد که جمعی از جوانان و نوجوانان حاضر در پارک،  گرد ایشان جمع شده بودند.

 

 

213

4

5

6

7

8

9

 

نظر بینندگان
  1. رحیم says:

    سلام
    شنبه میشه 93/3/24
    تصحیح گردد …

ارسال نظر

     


-->