پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

کانون فرهنگی جرعه نور دانشگاه آزاد دزفول فعالیت مجدد خود را آغاز کرد

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، در راستای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و با هدف ترویج فعالیت‌های مرتبط با موضوعات نماز و قرآن، کانون جرعه نور طی مراسمی با حضور مسؤلین فرهنگی دانشگاه در این واحد دانشگاهی بازفعالیت خود را آغاز نمود.

سید عطا اله صافی دبیر کانون جرعه نور در شرح وظایف و دستورالعمل‌های این کانون فرهنگی و اجتماعی بیان کرد: کارگروه قاریان قرآن کریم، مؤذنین و مکبرین، برگزاری جشن ها و مناسبت های ملی و مذهبی از جمله برنامه‌های فرهنگی کانون جرعه نور خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی توسط این کانون گفت: تولید محصولات فرهنگی و هنری رسانه ای(فیلم کوتاه و مستند)، تئاتر، سرود، ازدواج دانشجویی، برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی و تهیه و چاپ نشریه در دستور کار کانون فرهنگی و اجتماعی جرعه نور است و دانشجویان این واحد آموزشی در هر کدام از کارگروه‌ها که مایل به همکاری باشند می‌توانند عضو شوند.

علاقمندان می توانند جهت عضویت در کانون فرهنگی اجتماعی جرعه نور همه روزه پس از فریضه نماز جماعت ظهر و عصر به مسجد موعود دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط