پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

عزیزی پناه: هدف امسال بسیج دانشجویی تبیین گفتمان انقلابی و غیرانقلابی است

به گزارش دزمهراب جلسه راهبردی اعضای شورای حوزه بسیج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول و پایگاه های تابعه این حوزه برگزار گردید.

محمد عزیزی پناه مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در این جلسه اظهار کرد: بسیج دانشجویی همیشه در صحنه خواهد بود و بدون تقیه از انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد. بعضی ها در داخل و خارج از کشور نسبت به مسائل کلان انقلاب اسلامی بی تفاوتند، ما به عنوان بسیج دانشجویی بدون تقیه از نظام و انقلاب دفاع خواهیم کرد. امسال هدف ما در دانشگاه تبیین گفتمان انقلابی و غیرانقلابی است. بسیج دانشجویی سنگربان انقلاب انقلاب اسلامی در دانشگاه هست و خواهد بود. آن افرادی که بخواهند در دانشگاه خلاف مسیر نظام جمهوری اسلامی ایران تصمیمی بگیرند و فعالیتی بکنند، بدانند که خط قرمز ما خارج شدن از مسیر انقلاب در دانشگاه و جامعه است و ما بصیرانه در این میدان کار می کنیم.

تشکل های انقلابی با تشکل هایی که نسبت به انقلاب هیچ دغدغه ای ندارند تفاوت دارد. عزیزی پناه در آخر بیان کرد: برنامه های بسیج دانشجویی در ترم مهر با موفقیت به اتمام رسیدند و در ترم آتی ان شاء الله محکم و استوارتر و با برنامه ریزی بهتر منسجم و در راستای تبیین گفتمان انقلابی و غیر انقلابی و همچنین برگزاری برنامه های معنوی و دینی همچون، اردوهای زیارتی، راهیان نور، اردوهای جهادی و یادواره شهدای پنج شهید گمنام و برگزاری برنامه های سیاسی و کرسی های آزاد اندیشی و… برگزار خواهد شد.

photo693773734295743739

photo693773734295743740

photo693773734295743741

اخبار مرتبط