پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دو واحد تولیدی و صنعتی در دزفول افتتاح شد+گزارش تصویری

به گزارش دزمهراب دو واحد نولیدی و صنعتی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین محلی در شهرستان دزفول مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ابتدا مسئولین شهری با حضور در شهرک صنعتی شماره 2 دزفول، کارگاه تولیدی انواع سبدهای کشاورزی را که توسط بخش خصوصی در طی یک سال و نیم ساخته شده بود را افتتاح کردند.

علیمردان جعفری مدیر شهرک های صنعتی دزفول در این خصوص گفت: واحد تولیدی انواع سبد های کشاورزی که توسط بخش خصوصی با سرمایه گذاری حدود 2میلیارد و 100 میلیون تومان در طی یک سال و نیم ساخته شده است، امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی بابیان اینکه مدیر این واحد از مسیر طرح رونق اقتصادی و بسته حمایتی دولت تسهیلاتی به میزان 430 میلیون تومان اخذ کرده است، افزود: قسط اول به مبلغ 180 میلیون تومان به وی پرداخت شده است ولی پرداخت اقساط بعدی به دلیل عدم موافقت بانک هنوز صورت نگرفته است.

مدیر شهرک های صنعتی دزفول تصریح کرد: با همکاری صندوق کارآفرینی امید، حدود 100 میلیون تومان به این کارگاه تخصیص داده شد که بعد از 20 روز تولید آزمایشی، محصولات آن که انواع سبدهای کشاورزی است وارد بازار میشود.

جعفری بازار هدف محصول را شهرهای شمال خوزستان عنوان کرد و گفت: امروز با افتتاح خط تولید شماره یک، برای صادرات محصولاتی نظیر کاهو و کلم از این نوع سبدها استفاده می گردد و در ماه های آتی نیز خط دو ویژه مرکبات راه اندازی میشود.

وی اشتغال مستقیم این واحد را 15 نفر برشمرد و اظهار کرد: محصولاتی که در این واحد تولید می شود با توجه به نیاز بازار و فصل است که براین اساس در زمان برداشت مرکبات سبد مخصوص مرکبات و همچنین در زمان برداشت صیفی جات با قالب های موجود محصول را به بازار عرضه می کنند.

در ادامه کارگاه بسته بندی مواد غذایی توسط بخش خصوصی واقع در جاده شمس آباد نیز با حضور مسئولین محلی افتتاح شد.

مدیر این کارگاه در این باره گفت: محصولات غذایی آوانه تحت تولید شرکت بهینه سازان سوشیانت تولید کننده بسته بندی انواع خشکبار، حبوبات و ادویه جات و بزودی آجیل میباشد که پس از دو ماه آغاز به کار به صورت آزمایشی امروز به طور رسمی افتتاح شد.

امین محراب سرمایه گذاری در این کارگاه را حدود یک میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این کارگاه برای هشت نفر و‌ در بخش فروش ۳ نفر  به صورت مستقیم و حدود 40 نفر نیز به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی کرده است.

وی بازار فروش محصولات را شهرهای شمال خوزستان عنوان و همچنین صادرات به شهرهای اهواز و تهران را از برنامه های آتی اعلام کرد.

تصاویر کارگاه تولیدی انواع سبدهای کشاورزی

تصاویر کارگاه بسته بندی مواد غذایی

اخبار مرتبط