پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

گروهای فانتزی مانند ری استارت و آمدنیوز هیچ گاه خیرخواه کشور ما نبوده اند

بامداد امروز کنفرانس خبری فرمانده سپاه ناحیه دزفول پیرامون تشریح برنامه های دهه فجر با حضور اصحاب رسانه برگزار گردید.

سرهنگ محتشمی راد ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و تبریک سی و نهمین سالگرد دهه فجر با اشاره به وصیتنامه امام خمینی (ره) گفت: امروزه ما در کشور دارای گوهری به نام استقلال هستیم و خرسندیم که توانستیم دست چپاول گران را از مملکت کوتاه کنیم. بدیهی است که هر قلدری با از دست دادن منافع خود به دشمنی متوسل میشود بنابر این از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دشمنی های آمریکا و انواع مختلف تحریم های این کشور علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده ایم.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دزفول به تاسی از امام راحل که فرمودند هر مسئولی که در وظیفه اش سستی نماید ضد انقلاب است و با بیان اینکه دولت مردان باید شفاف سازی را در فعالیت ها و سیاست گذاری ها در دستور کار خود قرار دهند خاطرنشان کرد: مردم باید سه موردِ دقت در انتخابات، عدم توجه به وعده های پوچ و توخالی و احساسی عمل نکردن در انتخاب افراد را بیش از پیش توجه نمایند که در این صورت شاهد مدیریت و چشم انداز بهتری برای کشور عزیزمان ایران خواهیم بود.

وی اظهار کرد: به اذعان دوست و دشمن، ایران جزیره ثبات و امنیت است. امروزه ما در کشوری زندگی میکنیم که تماما توسط دشمنان احاطه شده است و باید قدر این امنیت را دانست چرا که تروریست ها تا مرزهای کشور ما آمدند اما بواسطه نظام قدرتمند و‌یکپارچه ما، جرات نکردند وارد کشور شوند.

سرهنگ محتشمی راد گفت: گروهای فانتزی مانند ری استارت، من و تو، آمد نیوز و … هیچ وقت خیرخواه کشور ما نبوده اند و جز اینکه بخواهند ایران را وارد آشوب و تنش نمایند هدف دیگری ندارند که این مهم همان هوشمندی و دقت نظر مردمی را میخواهد که انقلاب اسلامی را رقم زدند.

عبدالامیر محتشمی راد ضمن دعوت از آحاد مردم دزفول برای شرکت در راهپیمایی حماسه 22 بهمن، برنامه های سپاه دزفول در دهه فجر سال 96 که با شعار محوری «سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی» برگزار میشود را  بر شمرد که شامل رژه موتوری همزمان با ورود امام خمینی (ره) به ایران، یادواره ها، غبارروبی مزار شهدا، ایستگاه های صلواتی در سطح شهر و در طول دهه مبارکه فجر، زنگ انقلاب در یکی از مدرسه ام السلمه شهرستان دزفول، اعزام راوی های دوران انقلاب به مدارس، برگزاری پیاده روی ها و جشنواره غذا ، افتتاح سالن ورزشی و خانه محروم که تحویل صاحبان آنها قرار خواهد گرفت، برگزاری مجمع بسیج با رویکرد مباحث سلامت اجتماعی و اقتصادی، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم و دیدار با خانواده های شهدا .

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر برنامه های سپاه دزفول در حوزه بانوان عنوان کرد: زنان در جامعه اسلامی جایگاه ویژه ای دارند و در این راستا برنامه های پیاده روی در پارک بانوان، جشنواره های غذا در حوزه حضرت زهرا، بسیج دانش اموزی خواهران و بسیج جامعه ی زنان را به عنوان تعدادی از برنامه هایی که در دهه مبارکه انجام خواهند گرفت برشمرد.

 

در پایان سرگرد حکیمی فرد مسئول بسیج سازندگی ناحیه دزفول به گزارشی از اقدامات صورت گرفته در بسیج سازندگی پرداخت و گفت:

ما دربسیج سازندگی افزون برخدمت به محرومین وکارجهادی به دنبال غنی‌سازی اوقات فراغت و ایجاد اشتغال هستیم.

وی همچنین مشکلات فعلی کشور را ناشی از روحیه تجمل‌گرایی مسئولین دانست و اظهار کرد: باحمایت ازمحصولات داخلی اشتغال جوانان ورونق اقتصادی خواهیم داشت

اخبار مرتبط