پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

از هیچ جریان لیست یا شخص خاصی در انتخابات شورای شهر حمایت نمیکنم

به گزارش دزمهراب سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول در بیانیه‌ای اعلام کرد که از هیچ جریان، نامزد و لیست انتخاباتی حمایت نخواهد کرد. مشروح این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّىٰ یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ

مردم شریف شهرستان دزفول

شما خردمندان به خوبی آگاه هستید که انتخابات تنها بستر قانونی انتقال آرام قدرت و اِعمال اراده مردم در راستای ایجاد تغییرات در تفکرات، سیاست‌ها و روش‌های مدیریت در جامعه‌ای پویا است.

انتخابات فرصتی گرانبها را فراهم می‌آورد تا چرخش نخبگانی در سطوح مدیریتی از طریق بسترهای اصولی، منطقی و منطبق بر مطالبات بحق ملت، تحقق یابد.بر همین اساس در بسترسازی‌ها باید اکیدا به خواست و اراده مردم شریف که به فرموده امام راحل(ره) ولی نعمتان مسئولان هستند، توجه اساسی و نه شعاری نمود.

نیک می‌دانم که وضعیت اقتصادی موجود، بخشی از مردم عزیزمان را نسبت به مشارکت در انتخابات تاحدودی مردد نموده است و شرایط ایجاد شده به گونه ای می‌باشد که فضای نسبتا سرد و راکدی را بر جامعه حاکم کرده اما تنها راه تغییرات به سوی وضعیت مطلوب، حضور مردم در انتخابات است.

به ویژه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که تجلی مشارکت عامه مردم در مدیریت کلان شهری و روستایی است و مردم می‌توانند با رای آگاهانه خود، مشارکت فعالانه‌ای در نحوه مدیریت محیط زندگی خود داشته باشند.

لازم می‌دانم اعلام نمایم اینجانب به عنوان نماینده مردم نجیب شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی براساس ماده ۵۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورا‌های اسلامی کشور و انتخاب شهرداران ناظر به مواد ۷۳ و ۷۴ اصلاح قانون تشکیلات شورا‌های اسلامی کشوری که نظارت بر انتخابات شورا‌ها را به عهده مجلس شورای اسلامی قرار داده است، ضمن احترام به تمامی نامزدها، جریانات، سلایق و اقوام محترم و گوناگون شهرستان دزفول، از هیچ جریان، نامزد و لیست انتخاباتی حمایت نخواهم کرد.

امید دارم نتایج انتخابات‌های پیش‌رو با مشارکت مردم در جهت نیل به وضعیت مطلوب جامعه و با رضایت ملت شریف ایران و به ویژه مردم عزیز شهرستان دزفول همراه باشد.

سیداحمدآوایی
نماینده مردم شریف شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی

اخبار مرتبط