ابوالقاسم طالبی خطاب به زارعی - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
16th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 16 th دسامبر 2014 ساعت 8:18 ب.ظ | کد خبر: 24220  

index1

مریلا زارعی که در یکسال اخیر و از زمان برگزاری جشنواره‌ی سال گذشته‌ی فجر به این‌سو، به خاطر اجرای تاثیرگذار نقش یک مادرشهید در فیلم «شیار ۱۴۳» بسیار مورد تقدیر قرار گرفته است، از سوی هیات داوران هشتمین دوره جشنواره آسیا – پاسیفیک نیز به خاطر حضور تاثیرگذار در این فیلم جایزه ویژه دریافت کرد.
زارعی اما هنگام دریافت جایزه‌اش در سخنانی قابل تحسین با اشاره به مادران شهید کشورش اظهار داشت: «از داوران تشکر می‌کنم. خوشحالم که این جایزه را دریافت کردم. من یک ایرانی هستم. ایران کشوری است پهناور و ثروتمند در قلب آسیا با مردمانی صلح دوست؛ ثروتمند نه به خاطر نفتش، بلکه برای مادرانی که برای دفاع از کشورشان در جنگ نابرابر هشت ساله، از فرزندان و شوهرانشان گذشتند. از شما می‌خواهم به افتخار مادران سرزمینم، ادای احترام و تشویق کنید.»
اما پس از دریافت این جایزه توسط زارعی، ابوالقاسم طالبی که سابقه همکاری با زارعی در فیلم «دست‌های خالی» را نیز دارد، در متنی خطاب به وی بخاطر دریافت جایزه آسیاپاسیفیک و صحبتهای جالب توجه او، به وی تبریک گفت:
سلام سرکار خانم مریلا زارعی بانوی سینمای ایران.
به حق فاطمه الزهرا(س) مبارک باشد رساندن صدای شهیدان راه حسین(ع) در اربعین شهادتش بر بلندای استیج کفر بوسیله شما که زنی هستید از ثلاله قهرمانان تاریخ کشورمان ایران عزیز. این جایزه برای شما افتخار نیست بلکه افتخاری برای کافران به راه انقلاب اسلامی است که در مقابل عظمت حق زنان ایران سرخم کردند و بخیل نیستم که این کرنش را به آنان نیز تبریک بگویم.

803654_868

ارسال نظر

     


-->