پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

اربعین دریا/یادواره شهدای غواص در شهرستان دزفول

دبیر یادواره شهدای غواص دزفول گفت: با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای غواص و نیز خانواده شهدای دفاع مقدس، ‌یادواره شهدای غواص در دزفول برگزار می‌شود.

 حسن بیانی، اظهار داشت: توجه به توسعه و تقویت فرهنگ و سیره شهدا یک نیاز مهم فردی و اجتماعی در گسترش رویکرد فرهنگی و اسلامی جامعه است.

وی گفت: با هدف گرامی‌داشت یاد شهدای غواص و خانواده‌های شهدای دفاع مقدس دزفول یادواره شهدای غواص در این شهرستان برگزار می‌شود.

دبیر یادواره شهدای غواص دزفول عنوان کرد: این مراسم با هدف گرامی‌داشت یاد شهدای دوران دفاع مقدس و چهلمین روز خاکسپاری شهدای غواص برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام سلیمانی از اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم به سخنرانی خواهند پرداخت، افزود: مراسم گرامی داشت شهدای غواص 26 شهریور ماه ساعت 21 در محل آمفی تئا‌تر پارک دولت دزفول، و با حضور شهروندان و مسئولان شهری برگزار می‌شود.

دبیر یادواره شهدای غواص دزفول با اشاره به اینکه این مراسم با همکاری پایگاه مقاومت بسیج مسجد بلال‌حبشی و نیز دیگر بخش‌های فرهنگی و اجرایی شهرستان دزفول برگزار می‌شود، عنوان کرد: با حضور خانواده شهدای دفاع مقدس شهرستان و با سخنرانی و مداحی ذاکران اهل بیت (ع) یاد و خاطره شهدای عالی قدر دوران دفاع مقدس دزفول گرامی داشته می‌شود.

تسنیم

اخبار مرتبط