پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

این بار جوان 23 ساله دزفولي قرباني رود دز شد + عکس

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی  سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري  دزفول : جوان دزفولي 23 ساله قرباني رودخانه دز شد.

در ساعت 2:57 دقيقه بامداد امروز پنجشنبه مورخ  29 مرداد ماه گزارش غرق شدن يک جوان دزفولي در رودخانه دز به سامانه 125 اين سازمان داده شد.

خبرنگار 125 افزود: ستاد فرماندهي عمليات بلافاصله اکيپي از آتش نشانان را به محل گزارش شده (حوالي پل قديم دزفول)  فرستاد و بلافاصله اقدام به گشت زني در محل ياد شده کردند که بعلت تاريکي هوا بي نتيجه ماند.

مهندس معظم فر (مديرعامل سازمان آتش نشاني) در گفتگو با خبرنگار ما در این رابطه  گفت : اين جوان 23 ساله که به همراه تعدادي از دوستان خود به کنار رودخانه رفنه بود در ساعت 2:35 دقيقه بامداد در حين شنا کردن در حوالي پل قديم غرق ميشود که دوستان وي پس از چند دقيقه تلاش براي نجات وي ؛ مراتب را به اطلاع آتش نشاني ميرسانند.

وي همچنین در ادامه  اضافه کرد : پس از روشن شدن هوا هماهنگي هاي لازم جهت پايين آمدن دبي آب رودخانه از جانب اين سازمان صورت گرفت و در ساعت 12:15 دقيقه ظهر اکيپ غواصي سازمان به همراه دو غواص شخصي براي پيدا کردن جسد اين جوان دزفولي در روخانه دز کار خود را آغاز نموده و در ساعت 14:50 دقيه در حوالي پل شناور موفق به کشف جسد وي شدند.

معظم فر : از اين طريق به خانواده داغدار اين جوان تسليت گفته و علو درجات را براي ايشان و صبر و شکيبايي را براي بازماندگانشان از خداوند منان خواستار شدند.

مدير عامل سازمان آتش نشاني از دوستان غواصي که به کمک اکيپ غواصي اين سازمان آمده و موفق به کشف جسد نيز شدند اظهار تشکر و قدر داني نمود.

 جسد کشف شده براي طي کردن مراحل قانوني هم اکنون در اختيار نيروي انتظامي گذاشته شد.

اخبار مرتبط