پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بررسی صدور مجوز مرز هوایی در دزفول روی میز وزارت کشور

صدور مجوز مرز هوایی در دزفول روی میز وزارت کشور در حال بررسی است .
به گزارش دزمهراب معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان با اشاره به پیگیری‌های استانداری برای اخذ مجوز مرز هوایی دزفول گفت:‌ طبق دستور استاندار تا زمان اخذ این مجوز محصولات دزفول و شمال استان از طریق فرودگاه اهواز بارگیری می شود.
مرز هوایی دزفول
قدرت الله دهقان افزود: ‌موضوع صدور مجوز مرز هوایی دزفول اکنون در وزارت کشور در دست بررسی است، حدود دو سال گذشته اعضای کمیسیون مرزی وزارت جهت بررسی این موضوع وارد استان شدند که اکنون مجددا درخواست بررسی اخذ مجوز مرز هوایی دزفول را داده‌ایم.
وی  گفت : با این وجود به علت تولید میزان زیادی سبزیجات، صیفی‌جات و محصولات باغی در دزفول و شمال استان درخواست‌هایی برای اخذ مجوز مرز هوایی دزفول داشته‌ایم تا این محصولات به سایر کشورها مانند روسیه از طریق مرز هوایی صادر شود و مقرر شده کمیسیون مرزی وزارتخانه جهت بررسی مجدد این موضوع به خوزستان بیایند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان خاطرنشان کرد:‌ مجوز مرز هوایی با حائز بودن و پذیرفتن شرایطی صادر می‌شود و برای صدور مجوز مرز هوایی دزفول نیز باید شرایط مطرح شده از سوی کمیسیون مرزی وزارت کشور مورد پذیرش مسئولان استان قرار بگیرد.
وی با اشاره به پیگیری موضوع اخذ مجوز مرز هوایی دزفول از سوی امور مرزهای استانداری گفت:‌ طبق دستور استاندار تا زمان نهایی شدن اخذ مجوز مرز هوایی دزفول محصولات متقاضیان در شمال استان از طریق فرودگاه اهواز بارگیری شود.
صدا و سیما

اخبار مرتبط