پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تشریح جزییات آدم ربایی در دزفول

دزمهراب:  فرمانده انتظامی دزفول جزییات آدم ربایی در این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش دزمهراب سرهنگ احمد چنداز دررابطه با این آدم ربایی گفت:عصر جمعه دو نفر آدم ربا یک کودک هشت ساله را از مقابل منزل خود در کوی مقاومت دزفول ربوده و در قبال آزادی وی دو میلیارد ریال از خانواده اش مطالبه کردند.
وی همچنین  با اشاره به اینکه آدم ربایان هر دو دانشجو بوده و در کنکور امسال قبول شده اند افزود: ربایندگان کودک ربوده شده را از جمعه شب تا روز شنبه در محلی در حاشیه شهر دزفول مخفی کرده بودند.
فرمانده انتظامی دزفول در ادامه گفت :در پی تماس تلفنی آدم ربایان با خانواده این کودک برای دریافت پول نیروی انتظامی وارد عمل شده و عملیاتی ویژه را برای رهایی کودک ربوده شده و دستگیری آدم ربایان طراحی کرد.
چنداز  با بیان اینکه دو نفر آدم ربا بومی این شهرستان می باشند اظهار کرد:در عملیات رهایی کودک ربوده شده از دست آدم ربایان یک مامور پلیس از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت که حال وی مساعد می باشد.
سرهنگ چنداز  همپنین در ادامه افزود :با سرعت عمل نیروی انتظامی و رد یابی آدم ربایان ، عوامل این اقدام شناسایی و در کمترین زمان ممکن در عملیاتی دو عامل آدم ربایی دستگیر شدند.

وی در ادامه  افزود:در این عملیات کودک خردسال در سلامت کامل از دست آدم ربایان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشت.
فرمانده نیروی انتظامی دزفول گفت:در قبال آزادی این کودک پولی به آدم ربایان پرداخت نشده و با سرعت عمل نیروی انتظامی عوامل این آدم ربایی دستگیر شدند.
در پی دستگیری دو نفر آدم ربا و آزادی کودک ربوده شد بسیاری از مردم دزفول در شبکه های اجتماعی از سرعت عمل نیروی انتظامی تشکر کردند.
فرماندار ویژه دزفول نیز در پیامی از فرماندهی انتظامی این شهرستان به خاطر سرعت عمل ماموران این نیرو در شناسایی عوامل آدم ربایی و آزادی کودک خردسال از دست آدم ربایان تجلیل کرد.

منبع/ایرنا

اخبار مرتبط