پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

جریان نفاق را در اندیمشک متوقف کنید

جریان نفاق به بهانه حریم شهرهای دزفول و اندیمشک در سایت ها و وبلاگ ها حاشیه درست کرده و امنیت این شهرستان را هدف گرفته است.

‘عیسی دارایی’  در آیین معارفه دادستان و رییس جدید دادگستری شهرستان  اندیمشک در تالار مطهری این شهرستان در این رابطه افزود: به رغم اینکه شخص استاندار و معاون وی موضوع تعیین حریم شهرهای مذکور را تکذیب نموده اند  اما جریان نفاق استاندار را به دروغگویی متهم کرده است و تشویش اذهان عمومی می کند

وی تصریح کرد: شهرستان  اندیمشک یک شهر ولایی است و مردم این شهرستان همواره در صحنه حاضر بوده اند و هر جا که نیاز به سکوت بوده در راستای حفظ نظام سکوت اختیار کرده اند.

نماینده شهرستان اندیمشک  گفت: در حالیکه دشمن نتوانست میان مردم این شهرستان تفرقه ایجاد کند اما عده ای به بهانه تعیین حریم شهرستان اندیمشک شایعه سازی کرده و عنوان می کنند اندیمشک را بردند و خوردند.

دارایی همچنین در ادامه گفت: این افراد شایعه ساز مشتی اراذل و اوباش بوده و کسانی هستند که در پیروزی انقلاب نقشی نداشته اند.

دارایی با اشاره به دیدار اخیر خود به همراه عده ای با معاون سیاسی استانداری خوزستان برای اطمینان خاطر از تکذیب این مسئله بیان داشت:افراد شایعه ساز کاری کرده اند که یک پیرمرد در اعتراض به این مسئله کذایی قصد داشت زیر تابلو اندیمشک خودسوزی کند.

وی از قوه قضائیه خواست جریان نفاق را در این شهرستان که از اول انقلاب هم بوده جمع کند.

دارایی مردم شهرهای دزفول و اندیمشک را مردمی ولایتمدار ، شیعه و شهید پرور با سابقه دیرینه دوستی و تبادلات اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی بی شمار معرفی کرد و افزود:جریان نفاق فردا این گفته بنده را نیز تحریف خواهد کرد.

این نماینده مجلس در ادامه تاکید کرد : عده ای در اندیمشک خانه به خانه در حال جوسازی هستند و بین مردم تخم نفاق ، تفرقه و دشمنی می کارند لذا از دستگاه قضایی انتظار می رود برای کنترل اوضاع وارد عمل شود. وی در خصوص حریم شهرهای اندیمشک و دزفول نیز گفت:هر چند برخی مستندات در خصوص حریم شهرستان اندیمشک مفقود شده اما تلاش می شود تا این مستندات پیدا شده تا این مسئله روشن شود و تقسیمات کشوری هیچ گاه به ناحق قضاوت نخواهد کرد.

وی در پایان  در خصوص تعداد پرونده های وارده به دستگاه قضایی شهرستان اندیمشک نیز گفت: تعداد و ارزش ریالی این پرونده ها به اندازه امضای یک مسئول است که با یک امضاء و فروش یک قطعه زمین 50 میلیارد ریال جابجا می کند.

khozes

ایرنا

اخبار مرتبط