پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

حاج صادق آهنگران به عنوان دبیر اکرانهای مردمی جشنواره ی عمار انتخاب شد؛

همزمان با آغاز ثبت نام اکران‌های مردمی جشنواره عمار، دبیر اکران‌های مردمی پنجمین دوره جشنواره معرفی شد. بر همین اساس، حاج صادق آهنگران که در سالهای دفاع مقدس با نواهای حماسی خود، مشوقِ و ترغیب کننده‌ی حمایت مردم و حضور رزمندگان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بود، وظیفه دبیری اکران‌های مردمی پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار را بر عهده گرفتIMG15274819.

صادق آهنگران گفت: دشمن پس از ناامید شدن از شکست ملت مسلمان ایران در نبرد نظامی، با تمام قوا، پا به عرصه نبرد فرهنگی نهاده است. در این بین این روزها جوانان زیادی مانند روزهای دفاع مقدس، خالصانه پای به عرصه این نبرد نابرابر گذاشته‌اند.

وی با تاکید بر گردهمایی این رزمندگان جوان نبرد فرهنگی در جشنواره مردمی فیلم عمار افزود: همانطور که در دوران دفاع مقدس، مردم سراسر کشور با تمام قوا و امکاناتشان به حمایت و پشتیبانی از رزمندگان اسلام پرداختند، شایسته است که امروز نیز با مهیا کردن شرایط اکران و دیده شدن این آثار در جشنواره عمار، موجبات دلگرمی فیلمسازان و هنرمندان جوان انقلاب را فراهم آورند.

گفتنی است پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از نهم دی ماه همزمان در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود و علاقمندان، جهت مشارکت در اکران‌های مردمی می‌توانند از همین امروز به عنوان اکران‌کننده، برای ثبت نام به وب سایت ammarportal.ir مراجعه کرده و یا نام شهر خود را به همراه عبارت “درخواست اکران” به سامانه 30001801 ارسال نمایند.

 دانشجو

 

اخبار مرتبط