دستور رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول در خصوص استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، جولای 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th جولای 2013 ساعت 1:12 ب.ظ | کد خبر: 4517  

ghazi2-majdedez

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی برخی استفاده های غیر متعارف از بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهرستان و چگونگی استفاده ی بهینه و هدفمند از آنها ،امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول طی نامه ای به فرماندار ویژه ی این شهرستان چگونگی استفاده از این بردهای تبلیغاتی را مشخص نمودند .

متن این نامه جهت اطلاع و آگاهی عموم شهروندان محترم و کانون های تبلیغاتی در ذیل می آید :

فرماندار محترم ویژه شهرستان دزفول

جناب آقای احسانی نیا(زید عزه)

با سلام و تحیت

مقتضی است به کلیه ادارات ، نهادها ،دستگاه های دولتی ،مدیران ،شهرداری و مؤسسات تبلیغی بخشنامه شود، از تبلیغ و نصب تصویر اشخاص در تابلوها و بیلبوردها، بجز تصویر و آثار شهداء، ایثارگران ،جانبازان و نخبگان علمی ،فرهنگی و ورزشی، جلوگیری به عمل آید. تا فرهنگ خدمت ،ایثار ،جهاد ،شهادت ،علم ،فضیلت و سجایای اخلاقی در جامعه نشر پیدا کند و از فرهنگ تظاهر ،ریا و تملق پرهیز گردد.

انشاء ا… بتوانیم در جامعه ای که خدمت صادقانه ،مخلصانه و بی ریا ارزش باشد، زندگی نماییم. و همان طور که شهدای عزیز ،جانبازان سرافراز و آزادگان افتخارآفرین به ما یاد دادند، خدمتی ماندگار و فرهنگ ساز است، که قرین با اخلاص ، انگیزه صداقت و خدمت به جامعه باشد.

والسلام

سید محمد علی قاضی دزفولی

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول

نظر بینندگان
  1. بنده خدا says:

    من این رو نمی فهمم آخه واقعا مشکل بزرگ فرهنگی شهر ما بیلبوردهای تبلیغاتیه؟ نمی گم کهمشکل نیست و لی مشکل های اصلی جاهای دیگس. حالا که قرارشده بیلبوردها اصلاح بشن،ای کاش یه کم با دقت تر این نامه نوشته می شد. مثلا یه وقت برای یه همایش یه شخصی دعوت شده که حتما باید عکس اون شخص باشه تا مردم بشناسن.یا این که اصلا برای تبلیغ یه شرکت ،اون هم شرکت های مجاز،نیازه عکس یه شخص رو بزنن.
    ای کاش تو این نامه بیشتر به اشکال و عکس هایی که نامناسب با عرف و شرع مقدس هستند گیر داده می شد،مثل عکس های زشت آرایشگاه های خانم ها و یا تبلیغ مد های عجیب و غریب برای پسرها یا دخترها و …, ویا موارد دیگه ای که باید با موشکافی روشون کار کرد تا احیانا با دستوری که داده می شه برای مردم محدودیت بیخودی ایجاد نشه.

ارسال نظر

     


-->