دومین شماره نشریه تحلیلی «پژواک» منتشر شد/ رصد مطالب راهبردی بیش از 80 نشریه در حوزه فرهنگ - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، ژوئن 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th ژوئن 2013 ساعت 3:53 ب.ظ | کد خبر: 4322  

دومین شماره نشریه تحلیلی پژواک با نگاهی به سینما و تئاتر، تلویزیون، مطبوعات، ادبیات، هنر و … که به رصد مطالب راهبردی بیش از ۸۰ نشریه در حوزه فرهنگ پرداخته، توسط مرکز راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی،13920408000417_PhotoA روانه بازار نشر شد.

«پژواک» نشریه‌ای است که با رصد بیش از ۱۰۰ سایت فرهنگی و نیز بیش از ۸۰ نشریه فرهنگی دیگر سعی می‌نماید آن دسته از مطالبی که در حوزه فرهنگ نگاشته شده‌اند را باز تولید نماید، مطالبی که در کنار آسیب‌شناسی‌های خود در حوزه فرهنگ، راهکارهای مناسبی نیز در جهت برون‌رفت آن بیان می‌نماید.

پژواک با تلخیص، نمودارسازی، طرح مسأله در قالب سؤال، خط‌کشی نکات برجسته متن و درج اشاره از یک مطلب رصد شده، متنی درخور توجه نخبگان و فرهیختگان جامعه بازتاب می‌دهد که تاکنون مورد توجه مخاطبان خود قرار گرفته است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه «پژواک» و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.pejvakmag.ir مراجعه نمایند.

فارس

نظر بینندگان
 1. مصطفی says:

  البته روزای آخر کار امین از هنک گذشته بود و چه روزها که بنده دم در اتاق فرهنگی بر سر وسینه زنان با قفل بودن در و لالا بودن دوستان مواجه می شدم و به التماس می افتادم که بابا نیم ساعت از کلاس گذشته تورو خدا یکی پاشه بیاد فیلم بگیره!

  • amin says:

   ای حرومت مصطفی
   در اتاق ما قفل بود؟(ساعات خواب اتاق فرهنگی از ساعت ۲ شب الی ۱۰ دقیقه قبل از اذان صبح (جهت اطلاع فعالان فرهنگی) و در طول روز یه زمان هایی هم یواشکی می خوابیدیدم(اگر این آقایان میگذاشتند))
   تذکر: راستی اتاق فرهنگی هم یک کاربرد دیگه هم داشت ،دستشویی اتاق فرهنگی توالت عمومی همه بود

ارسال نظر

     


-->