پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ساخت و ساز غیرمجاز در سیاه منصور

به گزارش دزمهراب شهردار سیاه منصور روز شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت:
در حالی که حدود 40 هکتار از اراضی منطقه سرسرباز از توابع شهر سیاه منصور دزفول هنوز به طرح هادی این شهر ملحق نشده و تغییر کاربری نشده اند برخی اهالی اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز در سطح 20 هکتار از اراضی مذکور نموده که این امر مشکلاتی موجب شده است. وی با اشاره به اینکه اهالی منطقه خواستار تامین زیر ساخت های لازم در این منطقه می باشند افزود:ساکنان منطقه متقاضی آب،برق ، گاز ، جاده و فاضلاب می باشند در حالی که ساخت و ساز آنها غیرمجاز بوده و هنوز طرح هادی این منطقه به طرح هادی سیاه منصور ملحق نشده است.
حیدری گفت با اشاره به اینکه حدود 400 خانوار با این مشکلات روبرو هستند از مسوولان خواست از ساخت و ساز غیرمجاز در این منطقه جلوگیری و این وضعیت را ساماندهی کنند. الحاق طرح هادی منطقه سرسرباز به سیاه منصور به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارایه شده و موضوع در دفتر فنی و سازمان طراحی استانداری خوزستان نیز در دست پیگیری می باشد ضمن اینکه این موضوع از سوی شورای اسلامی شهر سیاه منصور به طور جدی در دست پیگیری است.
شهردار سیاه منصور دزفول افزود:با توجه به اینکه حریم شهرداری سیاه منصور مشخص نیست شهرداری نمی تواند در این خصوص اقدام کند لذا بخشداری باید در این خصوص وارد عمل شود.

اخبار مرتبط