پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

سارقان زورگیر از افراد سالخورده در دزفول دستگیر شدند

دزمهراب: فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری سارقان زورگیر که مزاحمت فراوانی برای افراد سالخورده موجب شده بودند خبر داد.

به گزارش دزمهراب پایگاه خبری پلیس سرهنگ علی الهامی روز پنجشنبه در تشریح این خبر اظهار کرد:در پی وقوع چند مورد سرقت ، جیب بری و زورگیری از افراد سالخورده در سطح شهرستان دزفول شناسایی و دستگیری سارقان بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود:ماموران با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی و کمین در نقاط خلوت و کم تردد موفق به شناسایی یک باند 2 نفره از سارقان شدند.
سرهنگ الهامی گفت:ماموران پلیس سرانجام موفق شدند متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری منتقل کنند.
وی تاکید کرد:با انجام بازجویی فنی و تخصصی سارقان به بزه ارتکابی خود شامل 12 فقره جیب بری و زور گیری از افراد سالخورده و کهنسال اعتراف کردند.
سرهنگ الهامی بیان داشت:سارقان افراد سالخورده را هنگام تردد در نقاط خلوت و نیز حضور در بوستان های شهری مورد جیب بری و زورگیری قرار داده و علاوه بر سرقت پول موبایل آنان را نیز به سرقت می بردند.
فرمانده انتظامی دزفول در خاتمه با اشاره به تعامل خوب شهروندان با پلیس از مردم خواست هر گونه نظر ، انتقاد ، شکایت و تقدیر از عملکرد پلیس را به صورت شبانه روزی با سامانه تلفنی 197 دفتر نظار ت همگانی در میان بگذارند.
تامین امنیت ، برخورد با سارقان به ویژه سارقان جیب بر از مطالبات مردم دزفول از نیروی انتظامی می باشد.

اخبار مرتبط