مجوز ۶۹۰ تن قیر برای آسفالت معابر دزفول اختصاص یافت/ عملیان عمرانی جاده محمد بن جعفر دوباره سر گرفته شده است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، دسامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th دسامبر 2021 ساعت 2:11 ق.ظ | کد خبر: 65408  

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول پیگیری موضوع آسفالت را از اولویت‌های مهم شورا و شهرداری دانست و گفت: ۶۹۰ تن قیر برای آسفالت معابر دزفول اختصاص یافته است.

محمدحسن پرآور روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه آسفالت برخی معابر روکش اول به همراه شهردار دزفول با بیان اینکه لکه گیری برخی خیابان‌ها در حال انجام است، افزود: حدود پنج هزار مترمربع از خیابان‌ها و معابر خاکی سطح شهر در این مرحله روکش می‌شوند.

وی با بیان اینکه مجوز اختصاص ۶۹۰ تن قیر پس از پیگیری‌ و رایزنی برای آسفالت معابر اخذ شده است، ادامه داد: امید است هرچه زودتر این میزان قیر به شهرداری تحویل و فرآیند تولید آسفالت و عملیات روکش اول، روکش مجدد و لکه گیری با سرعت بیشتری انجام شود تا خیابان‌ها و معابری در شان شهروندان داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: برای تسهیل در تردد شهروندان، لکه گیری پارک جنگلی لاله نیز انجام شده است.

وی به قول مساعد مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان برای اختصاص ۵۰۰ تن قیر برای جاده محمد بن جعفر (ع) اشاره و بیان کرد: عملیات عمرانی این جاده از سر گرفته شده و از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.

پرآور اظهار امیدواری کرد با تحقق وعده‌های مدیرکل راه و شهرسازی، هرچه زودتر بتوانیم شاهد تعریض این جاده باشیم.

جاده بن جعفر دزفول از جاده‌های دوطرفه، پرتردد و خطرناک شهرستان دزفول است و طی قراردادی بین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری دزفول در حال تعریض است./ ایرنا

ارسال نظر

     


-->