پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نظر آیت الله سبط شیخ انصاری ، فرمانده سپاه دزفول و برخی از اعضای شورای شهر در مورد تشکیل زنجیره انسانی ما ایستاده ایم در دزفول

دزمهراب : به دنبال پخش خبر تشکیل خودجوش زنجیره انسانی مردم دزفول در روز چهارشنبه 27 خرداد 94 ساعت 18:30 در روبروی پایگاه چهارم شکاری دزفول در جهت اعلام حمایت از سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص اجازه ندادن جبهه استکبار از بازدید مراکز نظامی کشور عزیزمان و مقابله با زیاده خواهی های استکبار در مذاکرات هسته ای ، پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب ، نظر برخی از مسئولین و علمای شهر را در مورد تشکیل این زنجیره انسانی جویا شد:

آیت الله سبط شیخ انصاری: تمام درخواست ها و بهانه ایی که از طرف مقابل میشود، همه طرح وبرنامه برای نفوذ در ایران است. اگر در این مذاکرات تفاهمی را هم امضا کنند به هیچ وجه ای ضمانت اجرایی نخواهد داشت. مقام معظم رهبری خیلی وقت است که أین عمار را فرموده اند و هروز باید از طرف جوانان در عمل به آن پاسخ داده شود. چون این یک مسئله حساس است و برای این که مطلب را انتقال بدهند این حرکت یک حرکتی است بسیار لازم میباشد؛ منتها این حرکت های ضروری را باید سعی کرد با مدیریتی که باعث استفاده بهتر و بیشتر بشود انجام بدهند. مدیریت و همفکری در قطعنامه و مطالبی که اعلام می کنند ولی اصل مطلب لازم است.

 

سرهنگ محتشمی راد (فرمانده محترم سپاه دزفول): این یک کار خود جوش مردمی و در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری میباشد. هرکس به هر نوعی که بتواند باید در این راستا تلاش کند و پشتوانه ی خودرا از ولایت و رهبری نشان دهد و ناگفته نماند این حرکت کمک و حمایتی برای تیم مذاکرات کننده ما است.

 

محمد حاجی خلف(از اعضای شورای شهر دزفول ): ما در نظام خط قرمز هایی داریم که حتماً باید حفظ شوند و یکی از خط قرمزهای ما این است که نگذاریم دشمن به تاسیسات نظامی و یا دانشمندان ما دسترسی داشته باشد یعنی استقلال ما را زیر سوال ببرد، استقلالی که ما برای آن شهید دادیم و خون دل ها خوردیم و رخ دادن همچنین اتفاقی به معنی این است که به راحتی از استقلالمان گذشتیم. این یک کار بسیار ضروری و لازمی است و جزء ارزش هایی است که ما باید حفظش کنیم.

 

حسین گلستانباغ((از اعضای شورای شهر دزفول): هر چه رهبر و ولایت نظرشان باشد باید از آن دفاع کنیم و هر که غیر از این می گوید ول معطل است.

 

 

 

اخبار مرتبط