نیکوکاران دزفول یک دستگاه پت اسکن به بیمارستان امام حسن(ع) اهدا کردند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، دسامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th دسامبر 2021 ساعت 1:19 ق.ظ | کد خبر: 65389  

مدیر بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول با قدردانی از کمک‌های خیران این شهرستان به این بیمارستان گفت: نیکوکاران دزفول یک دستگاه پت اسکن به بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) اهدا کردند.

محمدرضا اسماعیل چگنی افزود: با ورود دستگاه پت اسکن به بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) گام بلند دیگری به همت خیران دزفول در راستای پیشگیری و تشخیص سرطان برداشته شد.

وی ادامه داد: این دستگاه با صرف ۱۳۰ میلیارد ریال ارز دولتی تهیه شده که همه این هزینه با کمک‌های مردمی و تلاش مسوولان تامین شده است.

مدیر بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) دزفول با بیان اینکه این دستگاه بزودی نصب و راه اندازی می‌شود، گفت: نصب این دستگاه اقدام خیرخواهانه دیگری برای غربالگری، پیشگیری و تشخیص سرطان با دقت بالا است.

وی از تمام مسوولان شهرستان به ویژه نمایندگان فعلی و قبلی مردم دزفول در مجلس، امام جمعه، فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر دزفول بابت پیگیری‌ها برای تهیه این دستگاه و واردات آن به کشور قدردانی کرد.

اکنون هفت هزار بیمار از خدمات بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) دزفول بهره مند هستند که حدود ۶۰ درصد آنها از دزفول و مابقی از شهرها و استان‌های اطراف به این بیمارستان مراجعه می‌کنند ایرنا

ارسال نظر

     


-->