پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پایان اعتصاب رانندگان مسیر دزفول – اهواز

رانندگان اتوبوس و سواری کرایه مسیر دزفول ، اهواز در اعتراض به مزاحمت ایجاد شده در طول مسیر از صبح روز پنجشنبه از جابجایی مسافر امتناع کردند.

اختلاف بر سر حمل مسافر بین شرکت های مسافری دزفول و شوش علت این مشکل اعلام شد.

مسوول انجمن صنفی سوارهای کرایه دزفول ، اهواز به ایرنا گفت:با پیگیری فرمانداری دزفول و حضور نماینده فرماندار در محل ترمینال دزفول حمل مسافر از این ترمینال به سمت اهواز از دقایقی پیش ( عصر پنجشنبه ) از سر گرفته شد.

‘ غلامعلی کالک بر ‘ افزود : نماینده فرماندار دزفول با حضور در ترمینال این شهر پیگیری لازم را از طریق نیروی انتظامی و مسوولان ذیربط در شهرستان شوش برای برخورد با افراد خاطی انجام داد.

وی اظهار داشت:جابجایی مسافر از طریق ترمینال دزفول به سمت اهواز به حالت عادی بازگشته و تعدادی اتوبوس و سواری کرایه با حمل مسافر عازم اهواز شدند.

به گفته وی روز گذشته افرادی در مسیر جاده دزفول ، اهواز و در تقاطع چهار راه شوش به سمت خودروهای سواری و اتوبوس های مسافری که از دزفول عازم اهواز بودند سنگ پرتاب کرده و با رانندگان در گیر شدند.

وی اظهار داشت:این افراد از سوی یک شرکت حمل مسافر در شوش به بهانه اینکه مسافران آنها توسط اتوبوس و سواری های دزفول جابجا می شوند صورت گرفت.

‘ احمد علیپور ‘ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول گفت:با پیگیری به عمل آمده مشکل رانندگان مذکور بر طرف شده و حمل مسافر به اهواز به روال عادی بازگشت.

‘ رضا نجاتی ‘ فرماندار شوش نیز گفت:مشکل مذکور برطرف شده است.

۴۷ دستگاه اتوبوس و ۹۰ دستگاه خودرو سواری حمل و جابجایی مسافر بین شهرهای دزفول و اهواز را بر عهده دارند.

امتناع رانندگان از حمل مسافر موجب ازدحام مسافران در محل ترمینال مسافری دزفول در صبح روز پنجشنبه گردید.

اخبار مرتبط