پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

۲۰۰ پایگاه مقاومت بسیج دزفول آماده اجرای طرح مهدویت هستند

به گزارش دزمهراب ،ظهر امروز و با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی دزفول، نشست بررسی اجرای برنامه‌های ویژه مهدویت در مصلای امام علی( ع) برگزار شد.

در این نشست، علی گل آرا اظهار داشت: با توجه به انتهای فصل تحصیلی و آغاز اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان امسال اجرای برنامه‌های تامین فراغت سالم نسل جوان به عنوان محور خدمات بخش‌های فرهنگی دزفول تعیین  شده است.

وی گفت:  بیش از 200 پایگاه مقاومت بسیج دزفول با پیش بینی خدمات و  آماده سازی فضای معنوی و فیزیکی مساجد، برگزاری طرح مهدویت امسال با هدف سالم سازی اوقات فراغت نسل جوان آماده سازی شده است.

جانشین فرمانده سپاه دزفول عنوان کرد: با همکاری بخش های فرهنگی شهرستان تمامی پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد دزفول جهت اجرای برنامه‌های اوقات فراغت نسل جوان و ویژه برنامه‌های مهدویت آماده سازی شده‌اند.

وی افزود: ویژه برنامه های مهدویت تابستان امسال و با حضور کارشناسان و مبلغان مذهبی در دو بخش بانوان و آقایان در مقاطع سنی و تحصیلی مختلف در مساجد شهری و روستایی دزفول و در بخش مرکزی و توابع شهرستان برگزار می‌شود.

گل آرا بیان کرد: با وجود بستر معنوی شهرستان و بهره مندی از فضاهای مختلف و گسترده فرهنگی، شهرستان امکان پذیرایی و برگزاری ویژه برنامه‌های مهدویت شهرهای همسایه و مجاور دزفول به نحوی ممکن مقدور و مهیا شده است.

وی گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و وجود اوقات فراغت دانش آموزان اجرای برنامه های فرهنگی و آموزش نسل جوان با همکاری بخش های خدماتی و اجرایی شهرستان در سنین و مقاطع تحصیلی مختلف زمینه انتقال و ترویج فرهنگ اسلامی و ارزشی را در یک فضای مناسب به جامعه فراهم می کند.

جانشین فرماندهی سپاه دزفول عنوان کرد: برنامه های تامین اوقات فراغت و ویژه برنامه های مهدویت امسال و با هدف تامین نیازهای فرهنگی نسل جوان و اصول و ارزش های انقلابی و اسلامی مطابق محورهای اعتقادی و معنوی جامعه طراحی و اجرا خواهد شد.

تسنیم

اخبار مرتبط