پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

23 فرآیند از 25 فرآیند انتخابات در دزفول به صورت الکترونیکی برگزار می شود

دزمهراب: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان دزفول گفت:از 25 مرحله انتخابات 23 فرآیند آن در این حوزه انتخابیه الکترونیکی و در سامانه جامع انتخابات انجام می شود.

امیر عیسی زاده ر از افزایش تعداد شعب اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در این شهرستان خبرداد و افزود:زیر ساخت لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات در هفتم اسفند ماه امسال در دزفول فراهم شده و با رفع کمبودها مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
وی با اشاره به جانمایی شعب اخذ رای در دزفول افزود:تعداد شعب اخذ رای در انتخابات های گذشته در دزفول 283 شعبه بود که با توجه به توسعه مناطق شهری و به منظور سهولت دسترسی ساکنان مناطق محروم در این دوره از انتخابات تعداد شعب اخذ رای به 293 تا 295 شعبه افزایش می یابد.
عیسی زاده اظهار کرد:برای بخش صعب العبور شهیون نیز بالگرد در نظر گرفته شده تا در کمترین زمان نسبت به جمع آوری آرای ساکنان این بخش اقدام شود.
رییس ستاد انتخابات دزفول گفت:طبق زمان بندی وزارت کشور تا 28 آذر هیات های اجرایی در شهرستان دزفول تعیین و انتخابات وارد مرحله اجرایی می شود.
شهرستان دزفول دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است.
خوزستان شش نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد که با اضافه شدن یک نفر به آنان شمار نمایندگان این استان در مجلس خبرگان رهبری در این دوره به هفت نفر افزایش می یابد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه برگزار می شود.

منبع/ایرنا

اخبار مرتبط