احسانی نیا: افتتاح ۳۳ پروژه هدیه دولت به مردم دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
28th، آگوست 2012
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 28 th آگوست 2012 ساعت 6:24 ب.ظ | کد خبر: 71  

احسانی نیا: افتتاح ۳۳ پروژه هدیه دولت به مردم دزفول

عبدالرضا احسانی نیا ‘ پیش از خطبه های نماز جمعه دزفول در محل مصلی امام علی (ع)  افزود: این شهیدان که به معنای واقعی به مردم ایران خدمت کردند در اقدامی تروریستی بدست منافقان کور دل ترور و به شهادت رسیدند.

وی گفت: دشمنان ایران اسلامی بمنظور ناکارآمد نشان دادن حکومت و دولت ایران تبلیغات گسترده ای انجام می دهند تا مردم ما را از دولت و نظام دلسرد کنند ولی با نگاهی به عملکرد دولت جمهوری اسلامی متوجه تفاوت ها و پیشرفت ها قبل از انقلاب و بعد از انقلاب می شویم.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: در عمر ۳۵ ساله انقلاب اسلامی کارهای اساسی و مهمی در جهت توسعه و آبادانی ، رشد علم ، صنعت ، تولیدات نظامی و کشاورزی و سایر بخش ها در کشور صورت گرفته است.

وی در خصوص رشد علم قبل و پس از انقلاب اسلامی اظهار داشت: قبل از انقلاب اسلامی، ایرانیان هیچ نقشی در فعالیت های آموزشی دنیا نداشتند در صورتیکه اکنون بنا به آمار یونسکو رتبه هفدهم دنیا را از لحاظ علمی به خود اختصاص داده اند.

احسانی نیا خاطرنشان کرد: در بسیاری از محصولات که ایران قبل از انقلاب وارد کننده بوده اکنون صادر کننده شده و امکانات به روستاها سرازیر شده و مهاجرت از روستاها به شهرها به عکس شده و این روند رو به افزایش یافته است.

وی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در باب اقتصاد مقاومتی گفت: باید مانند دوران دفاع مقدس که قرارگاه هایی چون خاتم الانبیا برای مبارزه با دشمن ایجاد می کردیم ، اکنون قرارگاه هایی برای مبارزه با مشکلات اقتصادی و تحریم های دشمنان ایجاد کنیم.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول تصریح کرد: در هفته دولت ۳۳ پروژه با اعتباری افزون بر ۵۵۰ میلیارد ریال به مردم ولایتمدار دزفول تحویل و بهره برداری می شود.

متن خبر:ایرنا

نظر بینندگان
  1. محمود says:

    سلام در این خصوص: ( وی در خصوص رشد علم قبل و پس از انقلاب اسلامی اظهار داشت: قبل از انقلاب اسلامی، ایرانیان هیچ نقشی در فعالیت های آموزشی دنیا نداشتند در صورتیکه اکنون بنا به آمار یونسکو رتبه هفدهم دنیا را از لحاظ علمی به خود اختصاص داده اند.)
    چرندیات گفته چون ما قبل از انقلاب هم حرفی برای گفتن داشتیم وگرنه این همه دانشمند تو آمریکا و کشور های غربی نداشتیم ، نکنه این آقا فکر کرده اینا بعد از انقلاب رفتن اون ور؟
    در رابطه با بقیه ی سخنرانی باورش برام نه اینکه سخته بلکه برام قابل تصور هم نیست که کسی از این مسئولین دلشون برای دزفول بسوزه ؟ واقعا خنده داره ۳۳ پروژه ؟ 🙂 🙂 🙂

ارسال نظر

     


-->