پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تخریب شهردار تهران به بهانه بیلبوردهای افشاگرانه+ تصویر

این تخریب ها در حالی صورت می گیرد که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز حرکت موزیانه کاترین اشتون را محکوم کرده و خواستار برخورد با هماهنگ کنندگان آن شده اند. 69608-208062-1395470806

اعلام مواضع صریح و شفاف شهرداری تهران در خصوص حضور ناسپاسانه کاترین اشتون در تهران  و دیدار با برخی از محکومین فتنه 88 با واکنش صفحه منسوب به طرفداران محسن هاشمی بهرمانی روبرو شده است .

ادمین این صفحه که با نام محسن هاشمی بهرمانی و تصویر وی در شبکه به اصطلاح اجتماعی فیس بوک شکل گرفته و تاکنون نیز اعتراضیه ای نیز از سوی محسن هاشمی دریافت نکرده است. وی در پستی که نشان از نارضایتی دارد نوشته است :
“در حالیکه در قانون یا روندهای اجرایی کشور شأنی برای دخالت مدیریت شهری در حوزه سیاست تعریف نشده، این فقط شهرداری تهران است که در این حوزه – به‌ ویژه سیاست خارجی – برای خود حق اظهارنظر قائل است.
قالیباف تا کی می‌خواهد خود را به عنوان یک منتقد سیاست خارجی دولت مطرح کند؟”
محسن هاشمی،  این حرکات را در جهت انتقام گیری از دیپلماسی دولت روحانی ارزیابی کرده است .”
این صفحه که  پس از عدم اقبال محسن هاشمی در پیروزی بر سر رقابت شهردار تهران شدنش ، یکی از منتقدین جدی قالیباف است، در حالی به نصب بیلبوردهای اعتراضی انتقاد می کند که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز این حرکت موزیانه دیدار به ظاهر مخفیانه کاترین اشتون با محکومین فتنه 88 را محکوم کرده و خواستار برخورد با هماهنگ کنندگان آن شده اند.

تخریب شهردارتهران به بهانه بیلبوردهای افشاگرانه+ تصویر

منبع: باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط