تکلیف مناظره‌های دوم و سوم امروز مشخص می‌شود - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
2nd، ژوئن 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 2 nd ژوئن 2013 ساعت 6:55 ب.ظ | کد خبر: 3446  

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پس از برگزاری اولین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که بعد از ظهر روز جمعه برای اولین بار در تاریخ ایران به شیوه جمعی برگزار شد، برخی ا13920310000260_PhotoAز کاندیدا نسبت به شیوه برگزاری مناظره ابراز نارضایتی کردند و خواستند تا مناظرات دوم و سوم با لحاظ نظر آنها برگزار شود.

بنا بر این گزارش، برگزاری این مناظرات واکنش‌های بیرونی هم داشت و بسیاری اعتراضاتی به شیوه برگزاری مناظره‌ها داشتند.

در نهایت و در حالی که حدود چهار روز تا برگزاری مناظره دوم باقی مانده، صداوسیما جلساتی با نمایندگان کاندیداها برگزار کرده است و پس از وصول اعلام نظر آنها امروز در ستاد تبلیغات سازمان صداوسیما نیز جلساتی در حال برگزاری است تا در نهایت مسئولان صداوسیما به نتیجه جدیدی در برگزاری مناظرات برسند.

این اتفاقات در حالی روی داده که کاندیداهای ریاست جمهوری نسبت به برگزاری نیمه اول مناظره اول اظهار رضایت کرده‌اند و بیشترین اشکالات را به بخش دوم و سوالات تک کلمه‌ای و تفسیر عکس دانسته‌اند.

طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی قرار است مناظره دوم با اجرای محمدجعفر خسروی و با طرح موضوعات علمی فرهنگی روز پنجشنبه ۱۵ خردادماه ساعت ۱۶ به روی آنتن شبکه یک سیما برود. در این میان برخی منابع غیر رسمی نیز اعلام کرده‌اند برنامه‌ریزی عوض شده و قرار است مرتضی حیدری دو مناظره باقی مانده را هم اجرا کند.

ارسال نظر

     


-->