رئیس و مسئول برخی کمیسیون های شورای شهر دزفول مشخص شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
4th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th سپتامبر 2013 ساعت 12:40 ق.ظ | کد خبر: 6298  

صبح امروز  پس ازآئین تحلیف اعضای دوره چهارم شوراهای اسلامی شهرستان دزفول، انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر دزفول در صحن علنی این شورا برگزار شد.00000000000
جلسه به ریاست سنی “حمید آستی” و نایب رئیسی “عادل دوائی فر”  بعنوان بزرگترین و کوچکترین عضو این شورا تشکیل گردید که پس از تشریفات اولیه  و برای انتخاب هیئت رئیسه، “حمید آستی” و “عظیم سرافراز” بعنوان کانیدید ریاست شورا نامزد شدند که پس از رای گیری مخفی حمید آستی با ۸ رای در مقابل ۵ رای عظمیم سرافراز، به عنوان رئیس شورای شهر دزفول برای مدت یک سال برگزیده شد.
سپس نوبت به نائب رئیسی شورا رسید که  برای این مسئولیت آقایان “محمد حسن فضیلت پناه” و “عظیم سرافراز” نامزد شده که در پایان رای گیری محمد حسن فضیلت پناه توانست با ۷ رای در مقابل ۶ رای عظیم سرافراز، به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر دزفول انتخاب شد.
بنا برهمین گزارش در رای گیری خزانه دار شورا “سیعد آئینه افروز” با ۷ رای در برابر ۶ رای “ماندانا نوین” به عنوان خزانه دار شورای شهر دزفول انتخاب شد.
در ادامه این جلسه به اتفاق آرا ” ماندانا نوین” به عنوان منشی انتخاب گردید.
سخنگوی شورا نیز با ۸ رای موافق ” حسین گلستانباغ ” برگزیده شد و “عظیم سرافراز” دیگر نامزد این سمت با ۵ رای نتوانست به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شود.
برای شورای شهرستان با توجه به اینکه انتظار می رفت “هوشنگ زلقی” همچون شش سال گذشته مسئولیت آن را داشته باشد ولی ” ایرج نادبی زاده” با ۱۰ رای قاطع در مقابل۳ رای زلقی، رئیس شورای شهرستان دزفول شد.
رای گیری برای تصدی ریاست و عضویت در کمیسیونها به جلسات آینده شورا موکول گردید.

دزان ان

ارسال نظر

     


-->