رهبر معظم انقلاب در اجتماع ده‌ها هزار نفری مردم شیروان: - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
15th، اکتبر 2012
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th اکتبر 2012 ساعت 5:11 ب.ظ | کد خبر: 752  

ˈنگاه علمی، برنامه ریزی مدبرانه و ثبات سیاستهاˈ؛ عناصر مقابله با هجمه اقتصادی دشمن/ مسئولان اجازه بر هم زدن ثبات سیاسی و آرامش کشور را به بدخواهان ندهند

تهران – حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به ناکامی دشمنان ملت ایران در سه دهه ی اخیر تاکید کردند: مسوولان در مسائل اقتصادی به سه عنصر ˈنگاه علمی، برنامه ریزی مدبرانه و ثبات و استمرار سیاستهاˈ توجه کامل کنند تا به فضل الهی و به برکت هوشیاری ملت، زورگویان جهانی در مقابله اقتصادی با ایران نیز ناکام بمانند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، رهبر انقلاب صبح امروز (دوشنبه) در اجتماع پر شور دهها هزار نفر از مردم شیروان ومناطق اطراف،با اشاره به نعمت بزرگ و بسیار مفید ˈآرامش و ثبات سیاسیˈ در کشور، خاطر نشان کردند: ایجاد بی ثباتی در کشورهای مختلف از جمله سیاست های مزورانه استکبار است اما ایران عزیز به ˈبرکت هوشمندی، آگاهی و بصیرت حقیقتا تحسین برانگیز ملتˈ و به پشتوانه حضور مردم در صحنه از ˈآرامش و ثبات سیاسی مثال زدنیˈ برخوردار است.
ایشان، امنیت و ثبات موجود در کشور را فرصتی برای شکوفایی استعدادها و زمینه ساز حضور درخشان ملت ایران در مسابقه ملتها برای پیشرفت علمی- اقتصادی و سیاسی دانستند و افزودند: با تکیه بر همین ثبات و طمأنینه است است که ملت ایران برغم تهدیدها، تحریم ها و خباثت های دشمنان توانسته است توانایی های خود را به رخ جهانیان بکشد.
حضرت آیت الله خامنه ای در تشریح نمونه هایی از تلاشهای سلطه گران برای ایجاد بی ثباتی در ایران، به ایجاد درگیری های قومی در اوایل انقلاب، تحمیل جنگ هشت ساله به دست صدام دیوانه و با همکاری گروهک های خائن، و نیز ناآرامی سال ۷۸ و فتنه سال ۸۸ اشاره کردند.
ایشان خاطرنشان کردند: البته با هوشیاری ملت، درگیریهای قومی به وحدت اقوام منجر شد، جنگ تحمیلی به مسابقه ملت برای جانفشانی در راه اسلام و انقلاب و ایران تبدیل شد و توطئه ها و فتنه های دیگر نیز با مکر خدای عزیز متعال، بی نتیجه ماند.
رهبر انقلاب، با انتقاد از عناصر بدخواه یا غفلت زده ای که با قدرناشناسی، درصدد برهم زدن آرامش و ثبات عمومی هستند، افزودند: مردم حواسشان جمع است، مسئولان قوای سه گانه هم کاملا مراقب باشند تا بدخواهان نتوانند آرامش موجود را که نشانه اقتدار عظیم کشور محسوب میشود، بر هم بزنند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در خرداد سال آینده تأکید کردند: در مدت باقیمانده تا انتخابات و در خود انتخابات، همت همه مسئولان بر حفظ آرامش و اجتناب از جنجالی شدن فضای سیاسی کشور متمرکز باشد.
ایشان، با تجلیل از هوشیاری مردم در مقابل تلاشهای تشتت آفرین و اختلاف برانگیز، افزودند: مسئولان، سیاستمداران، تریبون داران و مدیران عرصه های گوناگون نیز کاملا مراقب باشند که با یک حرف یا عمل نسنجیده و اختلافی، موجب متلاطم شدن فضای سیاسی نشوند.
حضرت آیت الله خامنه ای، تلاش و خدمت بی وقفه و همه جانبه مسئولان را، حق ملت عزیز ایران دانستند و افزودند: در سراسر کشور، کارهای زیادی وجود دارد که مسئولان موظف به انجام آنها هستند.
ایشان، با تشکر صمیمانه از اجتماعات پرشور مردم استان خراسان در روزهای اخیر سرزندگی و نشاط ملت بویژه جوانان را، زمینه ساز حل همه مشکلات دانستند و افزودند: دشمنانی که میخواستند با تحریم، مردم را خسته و افسرده کنند، این اجتماعات خودجوش و پرشور را ببینند و از عزم و اراده ملت برای دفاع از نظام، عبرت بگیرند.
رهبر انقلاب افزودند: سردمداران آمریکا و غیر آمریکا مدام از مخالفت مردم ایران با نظام و اسلام دم میزنند، آنها ظاهرا ملت ایران را جزو مردم ایران نمی دانند و یک موجود موهوم را، مردم ایران تصور میکنند، اما مردم، همین هایی هستند که در چند روز اخیر، حماسه آفریدند و نشان دادند که دشمن دروغ میگوید و مغرضانه قضاوت میکند.
ایشان، برخی تریبون دارهای داخلی را بعلت تکرار غافلانه حرف های دشمن مورد انتقاد قرار دادند و افزودند: این افراد، خودشان خسته شده اند اما میگویند مردم خسته اند.
رهبر انقلاب به مسئولان تأکید کردند: مردم آماده کار و تلاش هستند. میدان را برای حضور آنان آماده و باز کنید تا ببینید با چه انگیزه و همتی وارد میشوند.
ایشان همچنین با تشکر از ابراز احساسات پرشور مردم مومن شیروان و مناطق اطراف، صدها شهید و جانباز، چندین هزار بسیجی، وحدت اقوام، هیأت های مذهبی فعال و برخوردار از نخبگان فرهنگی و ورزشی را از ویژگی های بارز این منطقه دانستند و تأکید کردند: به فضل الهی مردم این منطقه و جوانان سربلند آن، آینده درخشان تری را برای خود و برای کشور رقم خواهند زد.
رهبر انقلاب با اشاره به مشکلات استان خراسان شمالی و شهر شیروان و مناطق اطراف افزودند: مشکل بیکاری، موضوع مهمی است که باید با تلاش مسئولان حل شود.
حضرت آیت الله خامنه ای، جوانان فهیم و پرنشاط استان را به مقابله جدی با خطر اعتیاد فرا خواندند و افزودند: جوانان شجاع و با فرهنگ این منطقه، با اراده ای مصمم برای مبارزه با اعتیاد به کمک مسئولان بشتابند.
قبل از سخنان رهبر معظم انقلاب در اجتماع پرشور مردم شیروان و مناطق اطراف که در ورزشگاه کارگران برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین کوثری امام جمعه شیروان، ضمن خیر مقدم اعلام کرد: مردم شیروان(دارالمصلین) همچون سی و سه سال اخیر، به تلاشهای فداکارانه خود برای تحقق اهداف انقلاب کبیر اسلامی ادامه میدهند.

ارسال نظر

     


-->