پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ساعت کار ادارات استان خوزستان تغییر یافت / تعطیلی پنج شنبه ها لغو شد

به گزارش دزمهراب معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري خوزستان ساعت كاري تمام دستگاه‌ها و موسسات را در نیمه دوم سال اعلام كرد.

علي عماد اظهاركرد: با استناد به تصويب‌نامه هيات وزيران ساعات كار در كليه دستگاه‌ها و موسسات از پنجم مهرماه براي اجرا ابلاغ شده است.

وي افزود: براساس اين بخش‌نامه ساعت شروع كار اداري در استان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 14:30 و روزهاي پنج‌شنبه 7:30 تا 13:30 است.

عماد تصريح‌كرد: همچنین ‌ساعت حضور كاركنان بانك‌ها در محل كار 7 صبح و ساعت شروع ارايه خدمات بانكي به مشتريان ساعت 7:30 دقيقه تعيين شده است.

وي عنوان‌كرد:‌ ساعت شروع و پايان كلاس‌هاي درس نیز در اوقات صبح و بعدازظهر با نظر مسوولان سازمان آموزش و پرورش و دانشگاه‌هاي استان تعيين خواهد شد.

عماد ادامه‌داد: ساعت شروع كار در شركت‌هايي كه مجاز به تعطيل روز پنج‌شنبه هستند همانند ساير دستگاه‌هاي اجرايي استان و با رعايت ساعت كار مقرر در هفته خواهد بود.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري خوزستان گفت: ساعت شروع و پايان كار در واحدهاي توليدي، صنعتي، صنفي، خدماتي و موسسات درماني با رعايت مقررات مربوطه براساس شرايط كار از سوي دستگاه‌ها و مسوولان مربوطه تعيين و اعلام مي‌شود.

وی خاطرنشان‌کرد:‌ ساعت كار مشاغل سخت و زيان‌آور و ساير موارد قانوني همچنان به قوت خود باقي است.

خوزنیوز

اخبار مرتبط