فرمانده انتظامي شهرستان دزفول: وظيفه نيروي انتظامي تنها خدمت به مردم است. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th اکتبر 2013 ساعت 4:14 ب.ظ | کد خبر: 7666  

سرهنگ احمدچنداز روز سه شنبه در آیین نماز وحدت ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان دزفول افزود: وظیفه نیروی انتظامی تنها خدمت به مردم است.
وی مردمداری را اولویت نخست وظایف این نیرو برشمرد و افزود: توجه به مسایل و مشکلات مردم و نیز خدمت به مردم چنان در نیروی انتظامی از اهمیت برخوردار می باشد که قانون مداری و عمل به وظایف در رتبه بعدی است.
وی تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی در راستای برقراری نظم وامنیت در جامعه را وظیفه ذاتی این نیرو عنوان کردوگفت: ماموران انتظامی با اعتقاد و باور قلبی ۲۴ ساعته در خدمت مردم بوده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
فرمانده انتظامی دزفول در ادامه به تشریح ویژگی های پلیس در نظام اسلامی پرداخت و گفت: آنچه که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از نیروی پلیس سایر کشورها متمایز کرده ، اعتقادات و باورهای دینی است.
سرهنگ چنداز گفت: پلیس در سایر کشورها حتی در کشورهای اسلامی که بر اساس باور دینی اداره می شوند صرفا یک پلیس اقتدار گراست.
حجت الاسلام مرتضی بیگدلی امام جمعه موقت دزفول نیز در آیین نماز وحدت که در محل نماز خانه کلانتری شماره ۱۱دزفول برگزار شد از عملکرد نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه قدردانی کرد.

80851210-4978680ایرنا

ارسال نظر

     


-->