پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرمانده انتظامی دزفول معرفی شد

سرهنگ روح اله گراوند روز چهارشنبه در آیینی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان دزفول معرفی و از زحمات سرهنگ حسین عیدی قدردانی شد.

به گزارش دزمهراب سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در این آیین در ستاد فرماندهی انتظامی دزفول گفت: شرایط کشور با توجه به میزان تهدیدات و سرمایه گذاری های گسترده دشمن در حوزه های اجتماعی، اشتغال و تورم نیاز به برنامه ریزی همراه با بصیرت دارد.
محمد حیدری هماهنگی در انجام امور و وحدت رویه را یک اصل اجتناب ناپذیر در ماموریت های محوله نیروی انتظامی دانست و افزود: انتظار می رود تصمیمات شورای تامین استان و شهرستان به درستی اجرا شوند.
وی با بیان اینکه شورای تامین بنا به مسائل روز و اتفاقات قانون گذاری می کند، اظهار داشت: امید است حضور فرمانده جدید نیروی انتظامی غنای بیشتری به جلسات شورای تامین شهرستان دزفول بدهد.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تاکید بر لزوم تامین نیازهای نیروی انتظامی این شهرستان افزود: فرماندهی انتظامی دزفول با گستره جغرافیایی و تنوع اقوام از نظر امکانات با مشکل مواجه است.
وی با بیان اینکه اغلب سارقان دزفول از خارج از شهرستان هستند، گفت: شهرستان دزفول یک شهرستان متفاوت و دومین شهرستان استان خوزستان است که در معرض ترانزیت بین استانی قرار دارد لذا انتظار می رود توجه ویژه ای به نیروی انتظامی این شهرستان شود.
حیدری افزود: وزیر کشور فرمان عملیات اجرایی انتخابات را صادر کرده است لذا از نیروی انتظامی، دستگاه قضایی، اطلاعات و بسیج انتظار می رود به عنوان ارکان اصلی تامین امنیت زمینه را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.
آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با حضور جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان، امام جمعه و سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ گراوند فرماندهی انتظامی دشت آزادگان و فرماندهی شهرستان جم استان بوشهر را در کارنامه دارد.

اخبار مرتبط