پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مجموعه ورزشی چهارم خرداد دزفول بهره برداری شد .

به گزارش دزمهراب مجموعه ورزشی چهارم خرداد ناحیه مقاومت بسیج دزفول با حضور امام جمعه و مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید.

سرهنگ هادی سعادت زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: این مجموعه ورزشی شامل چهار سالن ورزشی است که سالن ورزشی ۹ دی آن با قابلیت استفاده برای ورزش های فوتسال، بسکتبال و والیبال در سال ۹۴ به بهره برداری رسید.

وی افزود: مجموعه ورزشی چهارم خرداد همچنین شامل سالن ورزش های رزمی و کشتی، تیراندازی و تنیس روی میز است که در مجموع نزدیک به ۲ هزار مترمربع فضای ورزشی دارد و از سال ۱۳۹۳ عملیات ساخت آن آغاز شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول استعدادیابی را از اهداف این مجموعه ورزشی دانست و اظهار داشت: ۱۲ میلیارد ریال برای احداث مجموعه ورزشی چهارم خرداد از اعتبارات سپاه و خیران هزینه شده است.

وی با گرامیداشت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول گفت: مردم دزفول در تمام عرصه ها از قبل، حین و بعد از انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس حضور گسترده ای داشتند لذا چهارم خرداد یک پشتوانه عظیم مردمی دارد.

سرهنگ سعادت زاده با بیان اینکه دیگر کشورهای جهان از مقاومت ملت ایران الگو گرفته اند، افزود: آیت الله قاضی دزفولی در جنگ تحمیلی در شهر دزفول ماند و نقش بی بدیلی در انتخاب این شهر به عنوان شهر نمونه مقاومت ایفا کرد.

وی با اشاره به برگزاری ۲۲ ویژه برنامه به مناسبت چهارم خرداد توسط ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: برنامه های فرهنگی ورزشی، جشن، افتتاح زمین چمن روستای حسین کلولی و همچنین ویزیت رایگان درمانگاه امام جعفر صادق(ع) برای عموم مردم از جمله این برنامه ها هستند.

اخبار مرتبط