۱۵ام، شهریور ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۱۵ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۰ ب.ظ | کد خبر: 56118  

حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه خطیب موقت نمازجمعه دزفول گفت: باید به برخی از سیاستمداران گوشزد کرد که زیاد به دنبال مذاکره نباشند زیرا طبق تجربه این کار هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

🔹وی ضمن تقدیر از ستاد امر به معروف و نهی از منکر دزفول افزود: این ستاد باید به فکر ایجاد یک ساختار امر به معروف و نهی از منکر باشد تا بتواند از درخواست های نامشروع در ساختار اداری جلوگیری کند.

🔹امام جمعه موقت دزفول گفت: مسئولان کارآمد، قوی و متدین باید در دستگاه های اجرایی منصوب شوند در غیر این صورت ایجاد فساد قطعی است.

🔹وی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید مسائل شهرستان را دیده بانی کند، افزود: مدیری که با کار غیراخلاقی به فکر آبروی خود نیست به فکر آبروی مردم نیز نخواهد بود.

🔹حجت الاسلام خسروپناه با بیان اینکه دزفول برای اشرار نا امن شده است، اظهار داشت: نیروی انتظامی، دادستانی و آگاهی دزفول با مجاهدت و زحمات خالصانه به خوبی با فسادها، انحرافات و رفتارهای خشونت آمیز برخورد قاطع می کنند که جای قدردانی دارد.

🔹وی با تقدیر از هیات های عزاداری که با اخلاص و شور و شعور حسینی جلسات حسینی را برگزار می کنند، اظهار داشت: در آیین های عزاداری مزاحمت برای مردم ایجاد نشود.

ارسال نظر

     


-->