پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مسابقات بهکاپ و بهکاپر گلف قهرمانی کشور در دزفول آغاز شد

رئیس هیات گلف شهرستان دزفول روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: بیش از 100 ورزشکار آقا و خانم از استان های مختلف کشور در این دوره از رقابت ها که به مدت چهار روز در دزفول برگزار می شود شرکت دارند.
غلامرضا کرمی با بیان اینکه برای نخستین بار است که استان خوزستان و شهرستان دزفول میزبان این مسابقات شده افزود: 13 تیم از ورزشکاران گلف باز استان های تهران ، همدان ، اصفهان ، مازندران ، قزوین ، البرز ، خوزستان ، کرمان ، فارس ، سیستان و بلوچستان ، قم و نیز تیم کیش در این رقابت ها شرکت دارند.
وی گفت: هفت گلف باز دزفولی نیز در ترکیب تیم 12 نفره خوزستان در این مسابقات حضور دارند.
کرمی با بیان اینکه برنامه ریزی لازم برای برگزاری این مسابقات و میزبانی از تیم های شرکت کننده در دزفول انجام شده و امکانات لازم در نظر گرفته شده است گفت: نفرات برتر این مسابقات به تیم ملی بهکاپ و بهکاپر دعوت می شوند.
به گزارش ایرنا در رشته ورزشی بهکاپ به جای حفره از دروازه استفاده می شود و 2 بازیکن رقیب با توجه به قوانین و تکنیک ها می کوشند تا توپ های کاشته شده توسط حریف را وارد دروازه کنند.
تیم گلف مردان دزفول با وجود سابقه یکساله ، با درخشش در مسابقات کشوری پارسال عنوان نائب قهرمانی مسابقات بهکاپ کشور را که در تهران برگزار شد کسب کرد.
مسابقات بهکاپ و بهکاپر گلف قهرمانی کشور تا 13 بهمن ماه در زمین چمن مصنوعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول ادامه دارند.

اخبار مرتبط